Reklāma

Šajās horoskopa zīmēs dzimušie pārvērš savu un nodevēji par īstu haosu.

Dažas zodiaka zīmes uztver nodevības faktu mierīgāk, ar cieņu pārtraucot attiecības ar otru cilvēku. Bet ne cilvēki, kas dzimuši kādā no šīm četrām horoskopa zīmēm.

Piekrāpts Auns

Auniem ir ļoti grūti pārvarēt savu lepnumu, un ziņa par nodevību liks sajust, ka viņu cieņa ir pazudusi. Tūlīt pēc tam viņi kaldināt atriebības plānu un uzvesties necienīgi, radot ap sevi haosu.

Reklāma

Apmānīts Lauva
Uzzinot par nodevību, Lauva sāk uzreiz kravāt lietas, lai uz visiem laikiem atstātu cilvēku, kurš izrādījās nodevējs. Lauva savos vārdos un darbos būs ļoti nežēlīga, bet nekas no tā, kas notiks starp viņu un viņa bijušo partneri, nekļūs zināms citiem.

Lauvas nevēlas pievērst uzmanību savām personiskajām problēmām, tāpēc viņi darīs visu pietiekami klusu, lai apkārtējie nezinātu, bet arī pietiekami skaļi, lai tas, kam jāzina, visu saprot.

Apmānīts Skorpions

Ja esat nodevis Skorpionu, jums ir labāk pašam visu izstāstīt, jo, ja viņš to uzzinās no kāda cita, jums būs ļoti nepatīkams dzīves periods.

Pievilts Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāvji cenšas kontrolēt visu, kas notiek viņu dzīvē, un, ja viņi atklāj, ka tiek pievilti, tad zaudē veselo saprātu.
Nodevība ir viena no situācijām, kurā veselais saprāts pilnībā pamet Strēlnieku.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu