Foto - Pixabay
Reklāma

Pamēģini uzminēt, kurš dzīvnieks tu būtu, ja tavas horoskopa zīmes pārstāvji dzīvotu lauku fermā!

Auns – tītars

Tītari ir ļoti ātri putni, tie var sasniegt ātrumu no 35 līdz 55 kilometriem stundā. Savukārt Auns ir varas, dominances un slavas zodiaka zīme, kas vienmēr cenšas iegūt kontroli pār situāciju.

Vērsis ir govs

Nav pārsteidzoši, ka govs tiktu saistīta ar Vērsi, jo šī fiksētā zemes zīme jau simboliski ir saistīta ar “vērsi”. Tomēr govs simbolizē mierīgāku, mīlošāku un gādīgāku Vērša personības pusi. Tāpat kā Vērši, arī govis ir ārkārtīgi emocionālas un mīļas.Dvīņi ir trusis

Reklāma

Tāpat kā jūtīgais un vērīgais trusis, arī Dvīņi vienmēr meklē izmaiņas apkārt esošajā enerģijā. Truši simboliski ir pazīstami kā radoši problēmu risinātāji un spēj pārvarēt pat visgrūtāk pārvaramos šķēršļus.

Pār Dvīņiem valda intelekta un atjautības planēta Merkurs, un trusis nespēj mierīgi nosēdēt uz vietas, kad viņam ir kāda ideja.

Vēzis ir pīle

Ja ir kāda lieta, kas Vēzi atšķir no pārējām zodiaka zīmēm, tā ir mīlestība pret mājām un ģimeni. Tāpat kā Vēža gadījumā, arī šajā gadījumā reti redzēsiet pīli bez apburošiem pīlēniem, kas tai seko. Pīle atspoguļo Vēža iedzimtās lielākās stiprās puses, kas bieži paliek nenovērtētas.

Lauva ir suns

Suns ieņem īpašu vietu saimniecībā, tāpat kā Lauva ir VIP visos ikdienas dzīves aspektos. Šī uguns zīme dzīvo, lai izklaidētu citus, izpaustos un dalītos mīlestībā. Vai tas neizklausās pēc suņa?

Jaunava ir cūka

Šis apburošais dzīvnieks bieži tiek asociēts ar tādām īpašībām kā alkatība un slinkums, taču tas ir ļoti tālu no patiesības. Cūkas patiesībā ir ārkārtīgi inteliģenti dzīvnieki. Tāpat kā Jaunavas, kas ir visinteliģentākās zodiaka zīmes.
Svari ir zosis

Svari ir zodiaka zīme, kas tiek asociēta ar cildenu un māksliniecisku komunikāciju, ko var redzēt vecajās bērnudārznieku rindās, kas joprojām palīdz maziem bērniem.

Skorpions – alpaka

Skorpioni ir pazīstami ar to, ka ir noslēpumaini, noslēpumaini un grūti izprotami, tāpat kā ir grūti aptvert alpakas noskaņojumu. Šī ūdens zīme labprātāk turas pie sevis un ir taktiska, pirms iesaistās konfliktos.

Alpaka ir gandrīz tāda pati. Šie unikālie dzīvnieki ir pazīstami ar savu maigumu. Taču, ja jūs darāt kaut ko nepareizi, viņi var viegli uz jums spļaut.Strēlnieks – zirgs

Strēlnieks, tāpat kā zirgs, augstāk par visu vērtē brīvību un piedzīvojumus. Tāpat kā Strēlniekam, arī zirgam ir jābūt “iejātam”, pirms tas ir drošs jāšanai. Un, tiklīdz jums izdodas panākt, lai zirgs justos ērtāk stallī, kaut kas izsauc viņā mežonību un liek viņam skriet pāri kalniem.

Mežāzis ir kaza

Mežāzis ir spēka, vadības un disciplīnas zodiaka zīme, kas nozīmē, ka viņi koncentrējas uz šķēršļu pārvarēšanu un mērķu sasniegšanu. Un, lai gan kazas šķiet pietiekami bailīgas, maigas un mīļas, tās spēj uzkāpt arī stāvākajā un augstākajā kalnā. Turklāt tās prot atrast labu pielietojumu saviem ragiem, kad jūt tuvojošos apdraudējumu.

Ūdensvīrs ir vista

Ūdensvīrus apkārtējie bieži vien pārprot, viņu idejasnereti ir tālu priekšā savam laikam. Un vistas ir daudz gudrākas, nekā lielākā daļa cilvēku domā. Šiem putniem piemīt loģiska domāšana, un tiem var pat parādīties “makiavelisma tieksmes”, tāpat kā Ūdensvīri spēj pārliecināt apkārtējos pildīt viņu pavēles.

Zivis ir aitas

Gan pazemīgās Zivis, gan klusās aitas aiz savas atturīgās ārienes slēpj daudz ko. Aitas ir ārkārtīgi emocionāli apzinīgas un spēj parādīt šokējošu loģikas līmeni, lai gan tās vienmēr ir tikušas attēlotas kā neinteliģentas tikai tāpēc, lai cilvēkiem būtu vieglāk tās medīt. Šķiet, ka Zivis to piedzīvo katru dienu.

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

Trīs horoskopa zīmes šonedēļ saņems brīnišķīgas likteņa dāvanas

Trīs horoskopa zīmes NOVEMBRĪ var saņemt lielisku piedāvājumu un mainīt darbu

Ideāla saderība: trīs horoskopa pāri, kuru savienība slēgta debesīs

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu