Ekrānuzņēmums
Reklāma

Pieredzējuši psihologi var noteikt cilvēka raksturu pēc viņa frizūras. Matu griešanas un veidošanas paradumi var daudz ko pastāstīt par mūsu personības tipu. Pastāstīsim, kā noteikt raksturu pēc sievietes vai vīrieša frizūras.

Cilvēkiem ne vienmēr ir tāda frizūra, par kādu viņi sapņo. Lai veiktu testu, izvēlieties frizūras veidu, kas jums visvairāk patīk un ko jūs vēlētos, lai jums būtu. Šādā veidā jūs varēsiet noskaidrot savu patieso raksturu. Šī aptauja ir piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm.Īss matu griezums

Ja sapņo par īpaši īsu matu griezumu, tad esi dzīvespriecīgs un sabiedriski aktīvs cilvēks, kurš labprāt pavada laiku sabiedrībā un iepazīst jaunus cilvēkus.

Reklāma

Jūs esat sarunu meistars un spējat atrast kopīgu valodu ar jebkuru. Jums patīk sirsnība saskarsmē un jūs novērtējat cilvēkus, kuri spēj pateikt jums nepatīkamu patiesību. Jūs arī cenšaties būt godīgs pret citiem.

Īsu matu griezumu cienītāji ir arī ļoti inteliģenti un ar labu paškontroli.

Sarežģītās situācijās viņi cenšas nevis krist panikā, bet gan pārdomāt rīcības plānu. Spēj saglabāt ārēju mieru, pat ja patiesībā ir nobijušies vai aizkaitināti.

Karē

Ja sapņos redzat sevi ar karē tipa matiem, tad esat ļoti godīgs un nedaudz netaktisks cilvēks, kurš aizstāv savas robežas. Jums nav autoritāšu – jūs esat pats sev kungs.

Jums nepatīk, ja sveši cilvēki iejaucas jūsu privātajā dzīvē un dod nevēlamus padomus. Jums ir izsmalcināta gaume attiecībā uz apģērbu, ēdienu un hobijiem.

Ja priekšroku dodat taisniem matiem boba formā, jūs esat ļoti tiešs un atklāts cilvēks. Jums nepatīk piedalīties tenkās un intrigās. Ja dodat priekšroku cirtainam karē, tad esat ļoti radoša un izglītota personība.

Mati garumā līdz pleciem

Cilvēki, kuri izvēlas matu garumu līdz pleciem vai nedaudz zemāk – īsti grāmatu tārpi un ļoti interesanti sarunu biedri. Jūsu matu tips ir vientuļnieks ar sabiedriskuma lēkmēm. Jums nekad nav garlaicīgi vienatnē ar sevi. Jums ir daudz hobiju.

Jums ļoti patīk dažādi noslēpumi un mistērijas, jūs piesaista drāmas. Jums ir nosliece uz histēriju un dažkārt problēmas izdomājat uz vietas. Nepatīkamās situācijās pieņemat sliktāko un liekat citiem nervozēt. Bet kopumā jūs esat patīkams un vērīgs cilvēks.Gari mati

Garu matu izvēle nozīmē, ka esat romantisks un sapņains cilvēks ar biežām garastāvokļa maiņām. Jums ir grūti izlemt, ko vēlaties no dzīves.

Jūs ļoti ātri pieķeraties cilvēkiem un uzreiz iemīlaties, bieži ciešat no neatbildētas mīlestības.

Draudzībā un mīlestībā izrādāt lielu uzticību un vienmēr steidzaties palīgā. Neizlēmīgs, bieži mainiet savas domas. Bet, ja esat devis solījumu, tad noteikti to izpildāt.

Vīrieša frizūras raksturs norāda, ka puiši ar gariem matiem pēc dabas – dzimuši aristokrāti. Viņi ir ļoti kārtīgi un savākti, ar smalku gaumi. Viņi ir greizsirdīgi un necieš konkurenci. Darbā viņi bieži izrāda stingrību, bet ģimenē parāda maigo pusi.
LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Cik neatkarīgs cilvēks esi? + Vēl pieci psiholoģiski testi

TESTS. Izvēlies simbolu un uzzini, kā piesaistīt dzīvei panākumus!

TESTS. Izvēlies tīkamāko ainavu ar ūdeni! + Vēl pieci attēlu testi

TESTS. Izvēlies attēlu un uzzini, kas gaida tuvākajā nākotnē!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu