Ekrānuzņēmums
Reklāma

Patstāvība ir tas, kas atšķir bērnu no pieaugušā. Taču dažkārt vecums nenozīmē, ka cilvēks vispār ir neatkarīgs. Dažkārt daži cilvēki neapzinās, kas viņi ir patstāvīgi. Lai labāk izprastu sevi, iesakām veikt vienkāršu testu, lai noskaidrotu, kāds ir jūsu patstāvības līmenis.

Šādu uzdevumu man ieteica draugs, kurš nodarbojas ar psiholoģiju. Izrādās, ka mūsu ķermeņa valoda var daudz ko pastāstīt, atklājot dažus mūsu noslēpumus. Un pat poza, kādā jūs parasti stāvat, jau daudz ko pasaka. Pārsteidzoši, bet man tas nostrādāja. Pārliecinieties, ka arī jūs to darāt.

Neatkarības psiholoģiskais tests

Tas, kā jūs komunicējat ar dažādiem cilvēkiem, ir atkarīgs no jūsu individuālajām personības iezīmēm. Un tas, cik neatkarīgs esat no citiem cilvēkiem, nosaka jūsu dzīves līmeni un karjeras un personīgās izaugsmes izredzes. Mēs piedāvājam jums testu, kas dažu minūšu laikā palīdzēs jums saprast, cik ļoti esat atkarīgs no apkārtējiem cilvēkiem.

Aplūkojiet attēlu, kurā attēlotas cilvēka ķermeņa pozas. Padomājiet, kurā no tām jūs stāvat visbiežāk, un meklējiet atšifrējumu zem attiecīgā skaitļa.

Reklāma
Pirmais attēls

To cilvēku, kuri izvēlējās šādu zīmējumu, otrais vārds ir risks. Viņus raksturo gara spēks un nelokāma pārliecība par savu taisnību.

Šos cilvēkus apkārtējie uztver kā tiešus un godīgus, dažkārt pat pārspīlēti. Viņi nav pieraduši slēpt savus nodomus, tāpēc konspiratori no viņiem parasti neiznāk.

Taču viņi ir ļoti mērķtiecīgi un ambiciozi. Šī iemesla dēļ šādi cilvēki savus mērķus sasniedz biežāk nekā citi. Viņi reti paļaujas uz citu viedokli, kas ļauj viņiem īstajā brīdī nekavējoties pieņemt lēmumus.

Otrais attēls

Ja jūs izvēlaties skaitli Nr. 2, jūs var saukt par īstu diplomātu. Šādi cilvēki parasti ir pārliecināti par savu rīcību, taču viņiem ir nepieciešams arī pozitīvs citu cilvēku atbalsts. Viņi aizstāv savu viedokli, ja uzskata, ka tas ir garantēti pareizs.

Tomēr šādi cilvēki var piekāpties, lai sasniegtu mērķi. Viņi parasti rīkojas diezgan uzmanīgi un apzināti, kas ļauj viņiem izvairīties no primitīvām kļūdām.Trešais attēls

Ja šī poza tev patika visvairāk, tas nozīmē, ka tevi var saukt par patiešām neatkarīgu cilvēku. Šādi cilvēki vienmēr zina, ko vēlas, un to sasniedz. Viņiem nav vajadzīga neviena līdzdalība, un dažkārt pat otrādi. Viņi viegli un mierīgi panes vientulību, kas ļauj viņiem strādāt gandrīz jebkurā profesionālajā jomā.

Parasti šādiem cilvēkiem raksturīgs radošums un prāta dzīvīgums. Viņi spēj apvienot, šķiet, nesavienojamo un tādējādi gūt panākumus.

Ceturtais attēls

Cilvēkus, kuri visbiežāk ieņem šo pozu, var dēvēt par īstiem piedzīvojumu meklētājiem. Viņiem patīk iepazīt jaunas lietas, kas ļauj sasniegt augstus rezultātus radošajā un uzņēmējdarbības jomā. Viņu galvenā priekšrocība ir spēja pielāgoties mainīgajiem apstākļiem.

Šie cilvēki viegli pauž savu viedokli, bet tikai tad, ja ir pārliecināti, ka tas viņiem nekaitēs. Viņi ļoti labi zina, kāda veida komunikācija viņiem dos zināmu labumu, un lieliski to izmanto. Šādus cilvēkus dažkārt uzskata par manipulatoriem, taču tas ir tikai šķietami. Patiesībā viņi ir vienkārši labi stratēģi.

Mēs ceram, ka mūsu raksts jums bija noderīgs.

LASIET ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. Izvēlies simbolu un uzzini, kā piesaistīt dzīvei panākumus!

TESTS. Izvēlies tīkamāko ainavu ar ūdeni! + Vēl pieci attēlu testi

TESTS. Izvēlies attēlu un uzzini, kas gaida tuvākajā nākotnē!

Tests Melnais kaķis. Kad jums neveicas?

TESTS. Izvēlies cimdiņus un uzzini ko jaunu par sevi!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu