Reklāma

Vai kādreiz esi aizdomājies, kāpēc ciet neveiksmi, kad vēlies izrādīt gribasspēku? Kāpēc dažās dienās nespēj aiziet uz sporta zāli? Vai kāpēc ir dienas, kad drosme tevi pametusi? Nevari pateikt “nē” konfektēm un šokolādei? Vainojama negatīva programma, kas zemapziņā kontrolē tavu izturēšanos.

Šodien uzzināsi, ko slēpj tava zemapziņa, ar vienu no vienkāršākajām metodēm. Vienkārši izvēlies vienu kārti!

Pirmā kārts
Tu radi mierīga un līdzsvarota cilvēka iespaidu, bet esi ļoti spītīgs, ar tevi grūti par kaut ko vienoties. Ja tu kaut ko darīt nevēlies, tu to nesaki atklāti, bet sāc radīt mākslīgus šķēršļus, kamēr tevi liek mierā un noņem šo atbildību.

Tu centies ieinteresēt cilvēkus un atrast iemeslus, kāpēc viņiem jābūt tavā dzīvē. Tu tāpat zini, kā būt sabiedriskam cilvēkam un noslēpt no citiem savu vientulību. Tieši šī iemesla dēļ tavas attiecības bieži ir virspusējas. Tavs iekšējais “es” cenšas apspiest vēlmes, kas saistītas ar nepieciešamību dominēt!

Reklāma

Otrā kārts
Apkārtējie cilvēki tevi uzskata par lielisku cilvēku. Tu labi saproties ar visiem un radi atbildīga cilvēka iespaidu. Bet tu esi ilgi mācījies apspiest dusmas un impulsivitāti sevī, tāpēc tagad tavā dzīvē rodas agresivitātes un aizkaitinājuma uzliesmojumi.

Reizēm, šķiet, pasaule pret tevi izturas pārāk naidīgi, tāpēc tu neuzdrošinies atklāt savu patieso būtību.

Tu noslēdzies, kad cilvēki tevi nesaprot, un tu izrādi emocionālu vēsumu un izolēšanos.
Tavs iekšējais “es” cenšas izveidot jaunu personību un ņemt virsroku pār tavu negatīvo pusi!

Trešā kārts
Tu esi ļoti kautrīgs cilvēks, un tev nepatīk pārmaiņas. Tev grūti pielāgoties jauniem apstākļiem.

Tu esi izstrādājis pats savus noteikumus, kurus nekad nepārkāp. Iespējams, tas saistīts ar bērnību, kad nācās apspiest savu hiperaktivitāti, lai nezaudētu saikni ar realitāti!

Tavā zemapziņā joprojām slēpjas lielas bailes zaudēt paškontroli.

Avots: taynimiro.info

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu