Mušas ienīst gurķu smaržu! Foto - Pixabay
Reklāma

Daudziem cilvēkiem nepatīk siltais gadalaiks, jo gan privātmājās, gan dzīvokļos, gan uz ielām ir ļoti daudz kukaiņu, kas var sabojāt brīvdienas gan dienā, gan naktī. Un, ja jūs jau zināt, ar kādiem tautas līdzekļiem varat atbrīvoties no skudrām mājoklī, pamēģiniet arī izgatavot lamatas no mušām.
Gurķi

Mušas ienīst gurķu smaržu, tāpēc to var izmantot, lai aizbiedētu tās no virtuves vai citas telpas mājā. Ja redzat, ka mušas nosēžas uz atkritumu urnām vai citiem priekšmetiem, viens no labākajiem veidiem, kā novērst to olu dēšanu, ir novietot gurķa šķēles uz atkritumu urnas.

Gurķi var atbaidīt arī citus kaitēkļus, īpaši rāpojošus kukaiņus, piemēram, mitrenes vai skudras. Tiem īpaši nepatīk miza, tāpēc gurķu šķēles ar to jānovieto apkārt un nepieciešamības gadījumā jānomaina.

ReklāmaDegvīns

Mušas ienīst degvīna smaržu, tāpēc šķīdums uz spirta bāzes būs lielisks dabisks līdzeklis no tām.

Jāpaņem stikla pulverizators un jāsajauc 1 glāze degvīna ar 1 tējkaroti organiskas citrona eikalipta eļļas un 2 tējkarotēm alvejas sulas. Izsmidziniet šo līdzekli uz visām virsmām, kas var pievilināt mušas.

Slazdi ar ābolu sidra etiķi

Ābolu sidra etiķim piemīt smarža, kas mušām šķiet ļoti patīkama, un tas viegli tās pievilina. Lai izgatavotu lamatas, nogriez plastmasas pudeles augšdaļu, pievieno nedaudz ābolu etiķa un pudeles kakliņu novieto uz leju kā piltuvi. Tas pievilinās mušas, un tās drīz vien iekritīs slazdā.

Šo slazdu var lieliski izmantot gan telpās, gan ārā, un tā ir viena no efektīvākajām metodēm.

LASI ARĪ ŠOS TRIKUS!

Kā sterilizēt burkas? Padomi sterilizēšanai sešos dažādos veidos

Svaigi zaļumi vienmēr pie rokas! Kā mājās ātri izaudzēt lociņus?

Lieliski padomi, kā atsvaidzināt savu mājas iekārtojumu

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu