Foto - Pixabay
Reklāma

Reizēm aizdomājamies: vai esam izvēlējušies dzīvē pareizo nodarbošanos? Varbūt var vēl ko mainīt, kaut vai vaļasprieka līmenī izmēģinot spēkus citā jomā?

Lūk, ko katrai horoskopa zīmei iesaka astrologi.

Auns
Līderis un novators, droši iet uz priekšu, klūp, ceļas un iet tālāk. Iniciatīva un izturība, neatlaidība un caursišanas spēja. Lielisks organizators, spēj aizraut citus un veidot draudzīgu komandu. Ja vēlies veiksmīgi attīstīt ko jaunu, uztici to Aunam. Toties vienveidība un rutīna “nogalina” Aunā jebkuru iniciatīvu.

Vērsis
Materiālās pasaules spilgtākais pārstāvis. Bonusi, prēmijas, algas paaugstināšana – nekas nespēj labāk stimulēt Vērsi. Augsta koncentrēšanās uz rezultātu, ko veicina materiāls stimuls – lūk, Vērša stiprākā puse. Toties Vērsim neiet pie sirds vienlaicīga dažādu uzdevumu izpilde.

Reklāma

Dvīņi
Atzīts līderis jebkurā kolektīvā, darbā, biznesā. Ļoti daudzpusīgs, prot darīt visu un uzreiz. Visbezperspektīvākais projekts, kas uzticēts Dvīņiem, jau pēc pāris mēnešiem kļūs par pašu ienesīgāko un perspektīvāko.Vēzis
Mājīgākā zodiaka zīme. Tik labsirdīgu, ģimenisku atmosfēru kolektīvā neprot radīt neviena cita horoskopa zīme. Stabila biznesa attīstība bieži ir Vēža nopelns. Ļoti piemērots attālināts darbs no mājām.

Lauva
Dzīvo un rīkojas atzinības, cieņas un statusa vārdā. Iet līdz galam, līdz uzvarai, īpaši, “cīņa” notiek skatītāju priekšā. Lieliski prot deleģēt apnicīgus sīkumus citiem, sev atstājot svarīgu lēmumu pieņemšanu un pēdējo, izšķirīgo rāvienu uz priekšu. Ideāls padotajiem!

Jaunava
Ideālisti ne tikai dzīvē, bet arī darbā. Visu kontrolē, izstrādā līdz sīkumiem. Bieži ar to aizraujas un tad var neievērot grafiku.

Svari
Nekad nedara to, kas viņiem nepatīk. Bet to, ko dara, veic ar īpašu rūpību un ļoti kvalitatīvi. Var paveikt to, ko nespēs neviens cits.Skorpions
Ātri “uzliesmo” un tikpat ātri “apdziest” – monotona darbība nav domāta viņam. Ērti jūtas darbā ar pārinieku, partneri, palīgu. Tomēr viņš vienmēr grib būt galvenais, prasa cieņu pret sevi.

Strēlnieks
Ārkārtējas darba spējas un efektivitāte – bet tikai tad, ja ir brīvība rīkoties pēc saviem ieskatiem. Sasniedz apbrīnojamus rezultātus, ja var pieņemt lēmumus pats un pats tos īstenot. Individuālists, radoša personība.

Mežāzis
Pilnībā nododas darbam, projektam, biznesam, to pašu prasa no apkārtējiem. Mežāža stihija ir visi sarežģītākie, darbietilpīgākie un nopietnākie darbi. Viņa stimuls drīzāk ir karjeras izaugsme nekā atalgojums.Ūdensvīrs
Kreatīvs un drusku traks, neatzīts ģēnijs, kura “stulbās” idejas patiešām strādā. Protams, ja kādam citam pietiek trakuma tās īstenot dzīvē. Dod priekšroku brīvam darba grafikam, lai varētu gulēt līdz pusdienas laikam.

Zivis
Ļoti veiksmīgi darbojas finanšu un naudas jomās, īpaši savā biznesā. Raksturīga intuīcija un elastīgums lēmumu pieņemšanā un rīcībā, bet sāpīgi uztver kritiku. Svarīgs komforts, atbalsts un paslavēšana.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu