Ekrānuzņēmums no Instagram
Reklāma

Latviešu parkūrists un kaskadieris Pāvels Petkuns mijis gredzenus ar pieaugušo filmu zvaigzni Railiju Reidu.

“Bail iedomāties, kā šiem ies mīlas lietās – viena gultā ir profesionāle, bet otrs māk griezt salto un vicināt savus locekļus tā, ka bail paliek. Ja gulta stāvēs pie sienas, aiz sienas dzīvojošajiem kaimiņiem ir garantēta nojūgšanās. Jaunu guļamo vajadzēs pirkt biežāk nekā mainīt sejas masku,” secina “Stīvais Nemelo” komiķis Maksims Trivaškevičs.

Dažreiz jaunlaulātie nesapratīsies – sieva noliecas vīra priekšā, šis pārlec viņai pāri vardītē.

Reklāma

Abiem ir veiksmīgas karjeras jomās, par kurām skolā neviens nemāca un vairums pat iedomāties nevar, ka šitādus trikus var safilmēt un ar to normāli pelnīt. Katram Instagramā ir pa miljonam sekotāju – abi kopā ir pierādījums, ka cilvēkus aizrauj gan lēkāšana pa jumtiem, gan pa gultu.

Triku meistara Pāvela Petkuna iepriekšējām draudzenēm bija grūti izskaidrot vecākiem, ar ko brūtgāns nodarbojas, jo VID profesiju klasifikatorā tāda sadaļa neeksistē! Bet tagad Pāvelam būs krietni kutelīgāk pastāstīt senčiem, kā naudu nopelna viņa jaunā sieva.

Precoties ar pieaugušo filmu zvaigzni, ir riktīgi grūti pirmo kāzu nakti padarīt neaizmirstamu. Railija ir filmējusies vairāk nekā 800 filmās – viņas kontā ir vairākas iefilmētas kāzu naktis. Bet tikties ar šādu zvaigzni gan ir forši. Parasti dāmas jāizklaidē, jāved uz restorānu, jālutina, šai ieslēdz kameru un viņa pēc pieraduma uzreiz sāk darboties.

Vai drīzumā pirmās kāzu nakts video būs pieejams populārākajās pieaugušo filmu straumēšanas vietnēs? Par to, vai Petkuns spēs turēt līdzi Railijas iepriekšējiem draugiem, uztraukties nevajag – Pāvela ģenerālsponsors ir “Red Bull”. Tātad viņam ir neierobežoti enerģijas krājumi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu