Reklāma

2020. gads tuvojas beigām, bet mūs gaida vēl divi mēness aptumsumi. Priekšpēdējais notiks 30. novembrī, un šajā dienā ir svarīgi ieklausīties astrologu padomos. Viņi var palīdzēt pavadīt dienu veiksmīgi un izvairīties no nepatikšanām.

Katrs mēness aptumsums ir unikāls, un rudens beigās mūs gaida priekšpēdējais pusmēness aptumsums šajā gadā.

Šajās diennakts stundās eksperti iesaka ievērot piesardzību – noteikti jāapbruņojas ar astrologu padomiem, lai pavadītu dienu ar minimāliem zaudējumiem.

Nav jāaizmirst arī par to, ka aptumsumi ir ilgstoši notikumi, un to ietekme turpinās aptuveni divas nedēļas.

Reklāma

Novembra mēness aptumsuma raksturojums

Pusēnas mēness aptumsums notiks 30. novembrī. Pilnmēness Dvīņu zīmē rada garastāvokļa svārstības, provocē neprognozējamību, un šajā dienā jābīstas no saskarsmes ar agresīvi noskaņotiem, toksiskiem un skaudīgiem cilvēkiem.

Mēness aptumsums nav sevišķi, taču nepatikšanas var gaidīt tie, kuri pakļausies kārdinājumam.

Pirmdiena būs kārdinājumu diena, kad nepareizi un sasteigti lēmumi var novest strupceļā un izprovocēt daudzas nepatikšanas: no nelielām domstarpībām līdz nopietniem konfliktiem un finansiāliem zaudējumiem.

Astrologu galvenie brīdinājumi un padomi

Pirmdienu sauc par smagu dienu, un Pilnmēness šo efektu tikai pastiprinās. Šajā laikā astrologi iesaka paļauties uz intuīciju, lai nekļūdītos un neiekļūtu nepatikšanās.

Problēmu varbūtība ir liela, tāpēc ir svarīgi uzmanīgi virzīties uz priekšu, sekojot plāniem un atsakoties no steigas.

Šajā dienā ir bīstami mainīt plānus. Riskanti pasākumi var kļūt par iemeslu finansiālām grūtībām, tātad jebkuri darījumi un viss, kas saistīts ar finanšu operācijām, veicami tikai tad, ja ir pilnīga pārliecība par darījumu partneru uzticamību.

Šajā pilnmēness laikā astrologi iesaka baudīt to, kas ir, un tiekties pēc garīgās izaugsmes un attīstības. Šajā laikā aktivitāte ir nepieciešama, taču tai jābūt atbildīgai – bez pārslodzes un ar pilnīgu apzināšanos, ka kustības radīs prieku, nevis nogurumu un vilšanos.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu