Publicitātes attēls
Reklāma

Krievijā populārā dziedātāja MakSim, pilnā vārdā Marina Abrosimova, joprojām atrodas mākslīgajā komā smagas pneimonijas dēļ. Viņa tika hospitalizēta pirms divām nedēļām ar Covid-19 raksturīgiem simptomiem, bet analīzes bijušas negatīvas.

Oficiāli viņai diagnosticēta smaga divpusēja polisegmentāla pneimonija. 80% plaušu bojājumu dēļ asinis tiek mākslīgi piesātinātas ar skābekli.

Neskatoties uz negatīvajiem testiem, ārsti ir vienisprātis, ka MakSim ir inficēta ar koronavīrusu Covid-19. Saskaņā ar Telegram kanāla LIFE SHOT informāciju, vīruss “slēpās” dziedātājas organismā antibiotiku dēļ, kuras Abrosimova lietoja pašārstēšanās laikā. To varēja noteikt tikai audos un asinīs, taču šādi testi netiek veikti, lai noteiktu jaunu infekciju.

Reklāma

Par koronavīrusa klātbūtni liecina arī MakSim kontakts ar personu, kurai laboratoriski tika apstiprināts COVID-19. Tas ir par zvaigznes personīgais apsargs. Pēc inficēšanās viņa mājās mēģināja pati uzvarēt infekciju, bet četras dienas vēlāk, strauji pasliktinoties veselības stāvokli, viņa izsauca ātro palīdzību.

Ārstu prognozes par MakSim veselību ir ļoti neskaidras un “nav optimistiskas”. Ārstējošie ārsti uzskatīs par brīnumu, ja Abrosimova atveseļosies.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu