Reklāma

“Uz mūsu zemes ir pabijis koncentrēts ļaunums – slepkavas, bendes, izvarotāji, marodieri, kas sevi sauc par armiju un kuri pēc izdarītā ir pelnījuši tikai nāvi,” runājot par Krievijas armijas pastrādātajiem noziegumiem Kijivas piepilsētās, savā videouzrunā sacīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis.

Viņš vērsās arī pie krievu karavīru mātēm: “Krievu mātes! Pat ja jūs izaudzinājāt marodierus, kā viņi kļuva arī par bendēm? Jūs nevarējāt nezināt, kas ir jūsu bērnos.

Nevarējāt nepamanīt, ka viņiem ir atņemts viss cilvēciskais. Nav dvēseles. Nav sirds. Viņi nogalināja apzināti un ar prieku.”

Zelenskis nolēmis Ukrainā izveidot īpašu mehānismu, lai izmeklētu un iztiesātu katru Krievijas karaspēka pastrādāto noziegumu. Mehānisms būs balstīts nacionālo un starptautisko speciālistu – izmeklētāju, prokuroru, tiesnešu – kopīgā darbā.

Reklāma

Uzņēmuma “Maxar Technologies” satelītu uzņēmumi atklājuši šaušalīgu ainu Bučas pilsētā. Pie pilsētā esošās baznīcas atrasts Krievijas spēku veidots masu kaps, kurā apbedīti nogalinātie civiliedzīvotāji. Analītiķi pieļauj, ka masu kaps varētu būt izveidots ap 10. martu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Fašisms nav uzvarēts.” Puntulis par Uzvaras pieminekļa nojaukšanu

VIDEO: “Prāta Vētra” dzied ukrainiski

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu