Reklāma

1. Bailes nav nekas cits kā mīlestības trūkums. Mīli un aizmirsti par bailēm. Ja tava mīlestība ir īsta, bailes izgaist.

2. Mīlestībā cilvēks iztaisno plecus, bailēs saraujas čokurā. Bailēs cilvēks kļūst noslēgts, mīlestībā atveras. Bailēs cilvēks šaubās, mīlestībā – uzticas.

3. Mīli bez noteikumiem. Ja tev prātā ir kādi nosacījumi, tu nekad nespēsi mīlēt. Šie nosacījumi kļūs par šķēršļiem.

4. Mīlestība ir izeja uz pasauli, kurā nav robežu, kura nekad nebeidzas. Mīlestība sākas, bet nebeidzas nekad. Tai ir sākums, bet nav beigu.

Reklāma

5. Mīlestība ir alķīmiska parādība, tieši tāpat kā ūdeņradis un skābeklis satiekoties rada jaunu parādību – ūdeni. Tev var būt skābeklis un tev var būt ūdeņradis, bet, ja tev ir slāpes, tie būs nederīgi. Tev var būt skābeklis, cik uziet, cik uziet ūdeņradis, bet slāpes nepāries.

6. Parasti cilvēki mīl tikai tad, ja ir izpildīti viņu nosacījumi. Viņi saka: – Tev jābūt tādam un tādam, tikai tad es tevi mīlēšu. Māte saka bērnam: – Es mīlēšu tevi tikai tad, ja tu labi uzvedīsies. Sieva saka vīram: – Tev jābūt, lūk, tādam, tikai tad es varēšu tevi mīlēt. Katrs rada noteikumus. Un mīlestība zūd.

7. Mīlestība nozīmē – dot. Alkas un iekāre nozīmē – ņemt. Iekāre tikai grib un nekad neko nedod, bet mīla tikai dod un dod un nekad neprasa neko pretī. Tā ir beznosacījumu došana.

8. Mīlestība neko nezina par pienākumu. Pienākums ir slogs, formalitāte. Mīlestība ir prieks, dalīšanās ar otru. Mīlestība ir brīva un nepiespiesta.

9. Mīlestība ir plašas debesis. Mīlēt nozīmē pacelties spārnos. Bet bezgalīgās debesis, protams, izraisa bailes.

10. Mīlestība ir kāpnes. Tā sākas ar vienu cilvēku, tā beidzas ar visu. Mīlestība ir sākums, beigas ir Dievs.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu