Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Viesojoties 360TV šovā “Pasaki to skaļi”, Juris Kaukulis humorpilnā gaisotnē atsauca atmiņā rokgrupas “Dzelzs Vilks” nosaukuma rašanās stāsts. Šobrīd nosaukuma atbilstība roķīgajiem vīriem un viņu izpildītajām dziesmām nekādas šaubas nerada – šķiet, tie sader kā cimds ar roku.

Taču tālajā 1991.gadā grupa vēl bija mazpazīstama, zēni pavisam jauniņi, un arī izvēlētais nosaukums izpelnījies daudz smīnu un pat izsmējīgu piezīmju.Grupas līderis Juris Kaukulis raidījumā atklāj, ka nosaukuma izvēli iedvesmojusi metāla mūzika, ar ko jaunietis tobrīd ļoti aizrāvies. Jura mīļākās grupas bijušas Iron Maiden un Motorhead, un pēdējai bijusi dziesma “Vilks”. Vispār gan klātesošie atzina, ka gadu gaitā šādiem stāstiem iz vēstures ir tendence transformēties, apaugt ar jaunām detaļām, un tas ir tikai normāli.

Reklāma

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Juris Kaukilis izstāsta amizanto grupas nosaukuma rašanās stāstu, kas licis sasmieties pat “Labvēlīgajam tipam,” kuri uzrakstījuši dziesmu “Alumīnija cūka.”LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Vācijā uz bāņa čalītis ar Bugatti Chiron ieskrienas uz 414 kilometriem stundā!

Driftojošo bembistu sezona: stulbākie attaisnojumi policijai

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu