Kadrs no video
Reklāma

Antivakseru raidījumi tiek filmēti vienā Rīgas pagrabā. “Panorāma, de facto un Nekā personīga ir amatieri, salīdzinājumā ar pagrabā topošajiem šoviem “Brīvības modinātājs”, “Mamikins TV” un “Brīvības studija”,” dīvainīšu vērienu novērtē komiķis Maksims Trivaškevičs.

“”Brīvības modinātāju” vada čalis, kas pirms tam darbojās projektā “Brīvvalsts TV. Tagad katram ir šovs, kur viņš uzaicina pie sevis viesi, un viņi kopā runā “herņu” – un tāds ir arī bijušajam Eiroparlamenta deputātam Andrejam Mamikinam! Mamikins gan normāli nolaidies – no Briseles ticis līdz filmēšanai pagrabā, kur intervē kaislīgus vakcīnu pretiniekus.”Reklāma

“Mamikins sevi mīl – pat savu raidījumu sev par godu nosaucis, iesāk ar vārdiem, sveiki, šeit raidījums Mamikins TV, un es – Mamikins TV vadītājs Andrejs Mamikins. Kāda sakritība – bet šajos pazemē topošajos raidījumos aizdomīgi aktīvi parādās Šlesera partijas biedri, kuri slavina Šleseru. Varam tikai minēt, kurš Šlesers to visu sponsorē.

Pats Ainārs visiem partijas biedriem stāsta, ka nē, viņi nefilmē antisanitāros apstākļos – tas ir lofts! Industriālais stils, nevis pritons.

Šlesers produktions kantora materiālus izplata mediji “Brīvības platforma” (jo arī te bez brīvības nu nekur) un “Gaismas tīmeklis”… kas pēc nosaukuma izklausās vai nu pēc elektrības kompānijas, vai Jaunās paaudzes draudzes. Kaut gan, kārtīga jaunās paaudzes draudze varētu paralēli dievkalpojumiem piedāvāt arī elektromontāžas un vadu zagšanas pakalpojumus…”

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Regulāri dīzeļa vietā iepildu benzīnu,” atzīst Kaspars Kambala

Ko Ralfs Eilands “uz nenoteiktu laiku” darīs Vācijā?

“Ļauns un mentāli slims.” Kaimiņš velta skarbus vārdus Gobzemam

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu