Reklāma

Latvijas kinoteātros joprojām var skatīt asa sižeta piedzīvojumu filmu “Taisnības līga” (“Justice league”), kurā redzamas ainas no Latvijas.

Holivudas supervaroņu filmas uzņemšanas grupas pārstāvji ir izvēlējušies Skrundas militāro pilsētiņu par vienu no prototipiem episkai kaujas ainai. Ideju lokācijai ir sniegusi Latvijas kompānija “Baltic Pine Films”, kad pie viņiem ar padomu vērsušies ārvalstu kolēģi. Liela sižeta daļa norisinās šajā lokācijā, un, kā norāda “Baltic Pine

Films” pārstāvis, tad šāda mēroga filmēšana Latvijā vēl nav notikusi.

Filmas sižetā Betmens ir nolēmis apvienot supervaroņus cīņai pret ļaunumu un neparedzētajām briesmām, kas draud zemei pēc Supervaroņa nāves. Apvienošanās nav tik vienkārša, jo katram ir savs raksturs. Filmā pirmo reizi plecu pie pleca cīnās Betmens, Brīnumsieviete, Akvamens, Kiborgs un Zībsnis.

Reklāma

Galvenās lomas filmā atveido Oscar balvas laureāts Bens Afleks (“Argo”), Henrijs Kavils (“Tērauda vīrs”) un Gala Gadota (“Brīnumsieviete”). Citās lomās Ezra Millers (“Fantastiskās būtnes – un kur tās meklēt”), Džeisons Mamoa (“Troņu spēle”), Eimija Adamsa (“Amerikāņu afēra”), Džese Eizenbergs (“Sociālais tīkls”), kā arī Oscar balvas laureāti – Džeremijs Aironss (“Riska robeža”) un Dž. K. Simons (“Atsitiens”).

Dažas no Latvijā tapušajām ainām redzamas arī reklāmas rullītī.

Fantastikas trillera “Taisnības līga” reklāmas rullītis:

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu