Reklāma

Mēdz teikt, ka otru reizi tajā pašā upē neiekāpsi, bet astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kurām liktenis tuvākajā laikā liks izvēlēties – piedot bijušajam mīļotajam vai ne.

Auns

Jūsu bijušais var paziņot, ka viņš jums nejauši piezvanījis. Bet jums nav jātic vārdiem “es kļūdījos” vai “es tikai gribēju zināt, kā tev klājas.” Ziniet, tā nav nejaušība. Viņš ilgojās pēc jums, bet tagad grib nokārtot jūsu attiecības. Liela varbūtība, ka jūsu samierināšanās pārvērtīsies nopietnās attiecībās.

Dvīņi

Reklāma

Ja jūs joprojām nevarat aizmirst kādu cilvēku, tad sagatavojieties… viņš ieradīsies! Bet, lai risinātu attiecības ar viņu, jums ir jāpārdomā viss, kas starp jums bija. Izdariet secinājumus, lai nepieļautu kļūdu, kas var atkal sagraut šo mīlestību. Ja strādāsiet ar sevi, ir iespēja, ka jūsu sirdis atkal apvienosies un tagad uz visiem laikiem.

Vēzis

Vēžiem ir iespēja vai nu labot savu pagātni, vai arī doties pretī jaunajam. Ja nevarat dzīvot bez cilvēka no savas pagātnes, tad jums vajadzētu būt diplomātiskākiem, lai ar viņu sazinātos.

Bet, ja jūs esat nolēmuši, ka divreiz vienā upē nekāpsiet, jums jāatlaiž viss, kas bija agrāk. Un tad jums būs iespēja laimīgai nākotnei ar jaunu mīļoto.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Četras horoskopa zīmes jau var sākt sapņot par 2022. gadu – tas būs izcili veiksmīgs!

Šajā horoskopa zīmē dzimusi sieviete ir īsta uguns! Kas jāzina vīrietim, lai viņu noturētu?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu