Reklāma

Astrologi atklājuši, kāda katrai horoskopa zīmei būs īpašā rudens saulgriežu un pilnmēness nedēļa.

Auns (20. marts – 21. aprīlis)

Uguns stihijas pārstāvjiem šajā periodā ir varbūtība tikt pakļautiem kādam uzbrukumam no ienaidnieku un nelabvēļu puses. Centieties turēt sevi rokās, lai neciestu reputācija. Neņemiet nopietni sev veltītu kritiku vai nepatīkamas piezīmes – šie sāpīgie izteikumi nav vērsti pret jums; tos pauž vāji cilvēki jūsu apkārtnē.

Vērsis (21. aprīlis – 21. maijs)

Reklāma

Pilnmēness dienas liks jums pārdomāt savas attiecības ar tuvākajiem cilvēkiem. Neļaujiet skaļiem solījumiem sev sagrozīt galvu. Esiet uzmanīgi finanšu operāciju laikā, citādi varat pieļaut kļūdas.

Dvīņi (22. maijs – 21. jūnijs)

Astrologi iesaka Dvīņiem necerēt uz tuvinieku padomiem, bet uzticēties savai intuīcijai. Vislabāk šo dienu veltīt pārdomām par savām pašreizējām darbībām un nākotnes plāniem. Pilnmēness būs ļoti saspringts, tāpēc aktīvās darbības, visticamāk, nenesīs vēlamo rezultātu.

Vēzis (22. jūnijs – 22. jūlijs)

Izpildīgums un attīstītā atbildības sajūta tevi paaugstinās kolēģu acīs un palīdzēs gūt panākumus profesionālajā līmenī. Dalieties centienos un mērķtiecībā. Personiskajā dzīvē var būt arī patīkamas ziņas – jauna iepazīšanās var pāraugt nopietnā draudzībā vai mīlestībā.

Lauva (23. jūlijs – 23. augusts)

Viss, kur jūs pēdējā laikā esat ieguldījis savus resursus, būs rezultatīvs un patīkams. Jūs uzreiz sapratīsiet, ko darāt, un zvaigznes iesaka turpināt. Neļaujiet apšaubīt un aizvainot sevi.

Jaunava (24. augusts – 22. septembris)

Partneru attiecības ar kolēģiem vai mīlas jomā sagādās prieku. Personiskajā dzīvē arī Jaunavas saņems interesantus notikumus un daudzsološas iepazīšanās. Pacentieties nebūt tik auksti, parādiet savu labo sirdi citiem cilvēkiem.

Svari (23. septembris – 23. oktobris)

Vislabāk pavadīt septembra pilnmēness dienu kopā ar tuviniekiem un veikt savas rīcības analīzi. Padomājiet par to, kā apvienot savus spēkus ar domubiedriem – tad sasniegt mērķi būs vienkāršāk. Esiet gatavi tam, ka daži no biznesa kontaktiem var pāraugt romantiskās attiecībās.

Skorpions (24. oktobris – 22. novembris)v

Pilnmēness ietekmēs Skorpionus vislabākā veidā – palīdzēs nostiprināt savas pozīcijas un kļūt izlēmīgākiem. Neļaujiet sev izjust negatīvas un agresīvas emocijas, šoreiz noderēs vēss prāts.

Izrādiet iniciatīvu un saglabājiet savu draugu atbalstu, lai iegūtu vēlamo rezultātu.

Strēlnieks (23. novembris – 21. decembris)

Enerģētiski diena būs neviennozīmīga. Risināsies notikumi, kas ļoti ietekmēs jūsu nākotni. Ņemiet talkā diplomātiju, lai sakārtotu personīgo un profesionālo sfēru. Ja vēlaties nodarboties ar sportu, 22. septembris ir ideāls laiks.

Mežāzis (22. decembris – 20. janvāris)

Zvaigznes neiesaka Mežāzim šonedēļ dienā uzņemties atbildību vai darīt nopietnas lietas. Patiesībā izrādās, ka viegla nasta jums tagad liksies smaga. Palieciet biežāk vienatnē, izvairieties no plašas sabiedrības, citādi strīdēsieties ar kādu.

Ūdensvīrs (21. janvāris – 18. februāris)

Gaisa stihijas pārstāvji saņems negaidītus jaunumus vai nonāks labvēlīgos apstākļps. Centieties darīt savu darbu patstāvīgi, bez citu cilvēku līdzdalības. Iespējams, negaidīti ieradīsies viesi, kas jums sagādās raizes.

Zivis (19. februāris – 20. marts)

Astrologi uzskata, ka pilnmēness ir veiksmīgs periods profesionālai attīstībai. Izstāstiet priekšniecībai savas idejas, bet paredziet arī mērķus, citādi izrādīsies, ka process jums ir svarīgāks par rezultātu. Centieties būt labvēlīgāki pret kolēģiem, citādi jūsu dabisko aukstumu var uztvert kā augstprātību.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Rudens veiksmīgāko zvaigžņu zīmju tops. Vai tu tajā esi?

Vilkaču brālība. Kuras horoskopa zīmes slēpjas aiz tūkstoš maskām?

Ilgdzīvotāju horoskops. Trīs zodiaka zīmes, kurām zvaigznes dāvā ilgāko mūžu

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu