Reklāma

Viegli maina savu ārējo tēlu, nēsā līdzi simtiem masku – tāda ir vilkaču uzvedības pazīme, uzskata ezoteriķi. Vilkača īsto seju izdodas redzēt vien retajam. Pat ģimenes lokā tāds cilvēks prasmīgi pārvēršas atkarībā no situācijas.

Ir cilvēki, kas saka visu tieši acīs, necieš noklusēšanu un nesaudzīgi atklāj patiesību. Bet ir arī noslēgtas personības, kas pārzina dučiem veidu, kā iekarot sarunas biedra uzticību, paši paliekot ēnā. Viņi vienkārši uzvelk “sava čoma”, “drauga padomdevēja”, “līdzjūtīgā” vai kādu citu masku, kāda, viņuprāt, piemērota katrai situācijai

Tas, protams, nenozīmē, ka šie cilvēki ir tīrie nelieši un savtīgi neradījumi. Tas vienkārši ir viņu izdzīvošanas veids, piemērošanās cietsirdīgās pasaules likumiem. Viņiem ir ērtāk noslēpt savas patiesās jūtas un emocijas, pieskaņojoties situācijai un izvairoties no nevajadzīgiem konfliktiem.

Lai gan vārdam “vilkacis” parasti ir negatīva nokrāsa, tam ir arī savas priekšrocības. Patiesībā cilvēkiem “vilkačiem” ir vieglāk atrast savu vietu dzīvē, veidot jaunas pazīšanās un vienkārši izdzīvot, sargājot sevi no negatīvām emocijām. Visbiežāk tāda izturēšanās raksturīgā šīm zodiaka zīmēm!

ReklāmaDvīņi
Dvīņi ir slaveni pārvērtību meistari. Jau kopš dzimšanas šīs zīmes būtībā ir vairāki tēli un personības. Dvīņi ir īsts hameleons, kas maina maskas tik ātri, ka atšķirt patiesās jūtas no uzspēlētajām ir praktiski neiespējami.

Dvīņi ir lielisks psihologs, turklāt ar attīstītu “dzīvniecisku intuīciju”. Viņš precīzi zina, ko izjūt otrs cilvēks, ko vēlas panākt un prasmīgi pielāgojas situācijai.

Dvīņi viegli kļūst par savējo ikvienā kompānijā, atrod kopīgas sarunu tēmas. Vajadzības gadījumā Dvīņi kļūs pat lielisku palīgu un padomdevēju. Bet viņa paša patiesās jūtas vienalga paliks zem septiņiem zīmogiem.

Lai saprastu Dvīņus un ieskatītos tiem dvēselē, kopā jāpavada ne viens vien gads. Un varbūt tad šajā zīmē dzimis cilvēks atklāsies otram cilvēkam, parādīs savas patiesās vēlmes un atļausies greznību būt tādam, kāds ir, noliekot pie malas visas maskas.

Svari
Svarus varētu dēvēt par vilkaci lapsas veidolā, kas prot saldi dziedāt. Dzenoties pēc sava labuma Svari bieži krīt azartā un nespēj apstāties. Svari ir meistarīgi runātāji, kas ar vārdiem panāks savu praktiski jebkurā situācijā. Svari teiks visu, ko grib dzirdēt sarunas biedrs, lai tikai viņš nostātos to pusē.

Svari arī ir aktīva personība. Viņu galvā ik dienu dzimst simtiem ideju un plānu. Bet strādāt, galvu nepaceļot, lai īstenotu iecerēto, šai zīmei ne sevišķi patīk. Daudz vienkāršāk ir visu organizēt, izdomāt un pārlikt atbildību uz cita pleciem. Bet pašam stāvēt maliņā, uzraudzīt procesu un baudīt sveša darba augļus.

Tieši šī īpašība palīdz Svariem gūt panākumus vadošos amatos, prasmīgi vadīt pārrunas un vienmēr iziet no situācijas kā uzvarētājam.Lauva
Vilkacis plēsoņa iemidzina upuri, dāvā tam maldīgu drošības izjūtu, bet pēc tam uzbrūk. Lauvam nepieciešams apliecināties pašam savās acīs un vienmēr būt panākumu auras apvītam sabiedrības acīs.

Lauvas būtība ir vienmēr un visur par katru cenu būt pirmajam. Viņš ir plēsoņa kopš dzimšanas un pastāvīgi cīnās pats pret sevi vai apstākļiem. Viņam patīk izbaudīt varu pār cilvēkiem, un šā mērķa labā Lauva pārvēršas, daudz nedomādams.

Tomēr Lauvam raksturīga arī augstsirdība. Lauva nekad nenolaižas līdz zemiskumam, viņš dod priekšroku taisnīgai cīņai un konkurencei.

Zem maskām viņš slēpj savas sāpes un vilšanos, tauta taču nedrīkst redzēt karali apmulsušu un sakautu.

Cilvēkos viņš vienmēr izskatās pašpārliecināts, smaidīgs un laimīgs, bet visas problēmas paslēptas dziļi viņa viegli ievainojamā un trauslajā sirdī.

Zivis
Ļoti uzmanīgs vilkacis kaķa ādā, maigs un pūkains. Zivis vienmēr prasmīgi slēpj savus nadziņus. Zivis šķiet ļoti atsaucīgas, bet šajā zīmē dzimušajiem patīk vīt intrigas, atrasties notikumu centrā un tai pašā laikā palikt ēnā.

Zivis laipni izturas pret visiem, gan ienaidniekiem, gan draugiem, sarunā vienmēr saka to, ko otrs vēlas dzirdēt. Zivis prasmīgi nēsā “savējā” masku, piekrīt sarunas biedra interesēm un uzskatiem.
Cilvēki labprāt uztic Zivīm savus noslēpumus.

Zivis iemanās uzzināt visu par visiem, bet par viņu pašu tā īsti neviens neko nezina. Šajā zīmē dzimušie meistarīgi sagroza informāciju par sevi tā, lai izskatītos izdevīgi. Praktiski neviens nespēj izprast viņu rīcības īstos motīvus.

No otras puses, jāatzīst, ka Zivis reti izmanto to rīcībā esošo konfidenciālo informāciju kādam par ļaunu. Zivis ir labsirdīgs cilvēks, kurš neglabā naidu, bet visas maskas un pārvērtības ir veids, kā sevi aizsargāt pret reizēm pārāk trako pasauli.

Avots: “Taynimiro”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu