Reklāma

Likt stabiņus bruģī Tērbatas ielā bija kļūda, taču nav daudz alternatīvu, turklāt šobrīd mēs dabūjam trūkties par visiem grēkiem, toskait ne mūsējiem, komentējot satiksmes drošības uzlabošanai paredzēto stabiņu izvietošanu pilsētā, LTV sacīja Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis.

Daudzus rīdziniekus sadusmojuši tā dēvētie “satiksmes mierināšanas” pasākumi – līdzās ielu un apkaimju labiekārtošanai pamanāmākais un apspriestākais jaunievedums ir stabiņi, kas norobežo gājēju saliņas un velojoslas.

Rīgas vadība atzinusi, ka kopumā galvaspilsēta no šādu stabiņu izmantošanas neatteiksies, lai gan par satiksmes organizāciju konkrētās ielās vēl varēšot diskutēt.

Reklāma

Šorīt intervijā ar vicemēru Vilni Ķirsi LTV Ziņas skaidro, cik izsvērtas ir bijušas vai vēl tikai būs diskusijas par to, kā Rīgu veidot drošu un pieejamu visiem iedzīvotājiem.

Šādu kultūrvēsturisko vērtību pārveidošana pieļaujama vien tad, ja citu variantu nav, tāpēc situācijā, kad satiksmi ierobežojošie stabiņi Rīgas centrā ieurbti vēsturiskajā Tērbatas ielas bruģī, Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde ir skarba – sabojāto bruģi atjaunot nevarēs un ir vajadzīgi citi risinājumi satiksmes drošības uzlabošanai.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu