Reklāma

Mūs gaida vesela Pilnmēness nedēļa vai, precīzāk sakot, mēness aktivitāti aprīlī jutīsim ilgāk nekā parasti.

Kā tā ietekmēs cilvēku dzīvi, prognozē astrologi, uzsverot, ka aprīļa Supermēness Svaru zīmē pats par sevi būs spilgta parādība. Arī tā dāvanas nebūs ilgi jāgaida.

Aktīviem, mērķtiecīgiem un neatlaidīgiem cilvēkiem periods no 8. līdz 16. aprīlim sola īstus brīnumus.

Pirmās tā dienas – 8., 9. un 10. aprīlis – būs laiks, kad varēsi sagatavoties pārmaiņām. Tās nesīs daudz jaunumu, galvenokārt no tuviniekiem, radiniekiem un draugiem. Ne visas ziņas būs pozitīvas, tāpēc arī jāuzmanās tām horoskopa zīmēm, kas šajā laikā saņems negatīvus jaunumus.

Reklāma

Pieņem visu notiekošo ar vēsu prātu un nedusmojies uz likteni. Pilnmēness vienmēr ļauj pavērst lietas uz labo pusi, tikai visam – savs laiks.

Nepatikšanas var būt saistītas ar laika trūkumu, kavēkļiem, šķēršļiem, neveiksmīgām pārrunām un nespēju vienoties, kā arī nepildītiem solījumiem no citu cilvēku puses – rezultātā stress un nesaņemti maksājumi.

Problēmas šai gadījumā padarīs tevi tikai stiprāku un izturīgāku, ļaujot citkārt novērst līdzīgas ķibeles jau pirms tās notikušas.

Savukārt, ja pirmajās trīs dienās saņemsi labas ziņas, vari gaidīt lieliskas pārmaiņas jau tuvākajā laikā!

Jaunumus var atnest gan paziņas, gan pilnīgi nepazīstami cilvēki. Par to nevajadzētu brīnīties, bet uzmanīgi ieklausīties gan noderētu. Ja esi “labo ziņu” grupā, no 8. līdz 16. aprīlim vērts darīt ko tādu, kur iepriekš bija augsts risks ciest neveiksmi.

Iespējams, kaut kas nenotiks pēc plāna, tas ir normāli. Pilnmēness negarantē, ka viss būs vienkārši lieliski, tāpēc jātver iespējas un izdevības, kas parādās dzīvē.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu