Reklāma

Latviete Līga Skromane, kuras daļēji sadalījušies ķermeni pirms nedēļas atrada Indijas Keralas štata Kovalamā, mežainā un grūti sasniedzamā apvidū, visticamāk, kļuvusi par nozieguma upuri – sieviete nožņaugta un tad pakārta vai arī mirusi pakāršanas rezultātā, “Times of India” atklājuši izmeklētāji.

“Jaunākie tiesu medicīnas ekspertu atklājumi liecina, ka viņa varētu būt mirusi no “žņaugšanas ar rokām”,” izteicās Tiruvanantapuramas policijas komisārs P. Prakašs, kurš vada izmeklēšanu mirušās Latvijas tūristes lietā, kas jau piesaistījusi plašu starptautisku uzmanību.

Jaunā sieviete, kura cieta no depresijas, pazuda no Ājurvēdas ārstniecības centra 14. martā. Pēc mēneša viņas mirstīgās atliekas atrada izolētā apvidū. Māsa un draugs identificēja Līgu pēc apģērba, bet tiesu mediķi sniedza pozitīvu DNS testu atzinumu, ka patiešām atrasta pazudusī Līga.

Policijas jaunākajā ziņojumā secināts, ka visas pazīmes liecina: notikusi žņaugšana vai pakāršana. Oficiālais autopsijas ziņojums vēl tiek gaidīts.

Reklāma

Līgas Skromanes māsa Ilze un draugs Endrū, kuri viņu izmisīgi meklēja visu mēnesi, jau iepriekš konsekventi noraidījuši iespēju, ka jaunā sieviete, kaut arī nomākta un psihiski nestabila, būtu varējusi izdarīt pašnāvību. Viņi arī vainoja Indijas policiju bezdarbībā un lēnā reaģēšanā uz iesniegumiem par cilvēka pazušanu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu