Reklāma

Pēc 27 laulībā nodzīvotiem gadiem šķiras miljardieris Bills Geitss. “Sanāk, Geits ar paša radīto kovida vakcīnu sevi nočipoja, sieva čipa dēļ uzzināja, kur viņš naktīs vazājies un tādēļ izšķīrās?” prāto humoršova “Stīvais Nemelo” vadītājs Maksims Trivaškevičs.

Geitss par šķiršanos oficiāli paziņojis “Tviterī”, jo tas, kas ierakstīts “Tviterī”, ir drošāk nekā zvērests pie altāra.

“Daudzi Geitsa sekotāji ir pārsteigti, ka viņš vispār bija precējies, jo miljardiera “Feisbuka” profilā sadaļā “attiecību statuss” nekas tāds minēts nebija. Tāpat kā “MyFitness” abonements iegūst patiesu nozīmi tikai tajā brīdī, kad tu bildes no sporta zāles liec “Instagramā”, tā attiecību nozīmīgumu vislabāk ilustrē tavs “Feisīša” profils. Ja vēl abos tīklos sabāž salkanas kopbildes ar tekstiem par to, cik “ļoti tevi mīlu, mans dārgumiņ, tu esi mans viss, bučiņas,” tad jūs esat dvēseļu radinieki, un jūsu abu dvēseles stāvoklis ir mazliet “tērēts”.

Reklāma

“Instagrama” un “Feisbuka” modeles katros svētkos safočē puķes, kuras viņām uzdāvinājis mīļotais vīrietis, Kašers drīz fočēs sava vīra dāvātās gladiolas, Melinda Geitsa pēc šķiršanās ieliks “skrīnšotu” no bankas konta, kurā ir par 50 miljardiem vairāk nekā pagājušā gadā. Lai pārējās redz un apskauž, cik viņai skaista dzīve!

Parasti veči tiek pie naudas un no pirmās sievas aiziet pusmūžā, bet Geitss jau dažas desmitgades ir pasaules bagāto cilvēku topā un par brīvu vīrieti kļuvis 65 gadu vecumā!

Pie mums cilvēki 65 dzimšanas dienā sūdzas, cik maza pensija, Geitss izbaudīs otro jaunību – bērni lieli, piķis ir un pat sievas, kura ar čipa palīdzību zina par katru tavu kustību pa kreisi, vairs nav – tūlīt nopirks moci, sporta mašīnu, mūzikai dārdot, braukās pa rajonu un neķītri lupīs uz jaunām meitenēm.

Pret vecāku šķiršanos baigi neiebilst Bila un Melindas trīs atvases. Kad mani senči deviņdesmitajos izšķīrās, es no katra ikdienā sāku saņemt labākas dāvanas nekā līdz šim savās dzimšanas dienās. Kad abi tevis uzčiņītāji ir miljardieri, dāvanas būs “afigennākās”!

Papildus tam, Geitsijs ir pasaules varenākais datortārps – par šķiršanos no sievas sāka domāt, kad šī viņu uzvarēja spēlītē “Counter Strike”,” spriež Maksims.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu