Kadrs no video
Reklāma

LTV: Valstī izsludinātā ārkārtējā situācija tiks pagarināta līdz 7. februārim.

Lai mazinātu Covid-19 izplatību un pulcēšanos gaidāmo svētku laikā, valdība šovakar varētu izlemt jau no rītdienas pulksten 22.00 līdz 5.00 nākamās četras dienas visā Latvijā ieviest tā saucamo mājsēdi.

Vakcīnas pret Covid-19 ir solis pretī iespējai atgriezties dzīves ritmā, kāds mums bija pirms pandēmijas. Vienlaikus vakcīnu radīšana, reģistrēšana un pati vakcinēšanās ir sarežģīts process, kurā iesaistīti zinātnieki, medicīnas darbinieki, politikas veidotāji un visi iedzīvotāji.

Reklāma

🕕 29. decembrī plkst.18.00 Latvijas vakcinācijas eksperti un publiskā sektora pārstāvji aicina ikvienu pievienoties sarunai interneta tiešraidē par jautājumiem, kas saistīti ar vakcināciju un vakcīnām pret Covid-19.
Sarunā piedalīsies:
👨‍⚕️ārsts un infektologs profesors Uga Dumpis
👨‍⚕️ģimenes ārsts Ainis Dzalbs
👨‍⚕️Zāļu valsts aģentūras vadītājs Svens Henkuzens
👩‍⚕️epidemioloģe Elīna Dimiņa
👩‍⚕️infektoloģe, Imunizācijas valsts padomes vadītāja, asociētā profesore Dace Zavadska
🎤 Sarunu vadīs žurnālists un televīzijas raidījumu vadītājs Mārtiņš Daugulis.
💬 Pirmajā sarunas daļā pusotras stundas garumā tiks aplūkoti būtiskākie jautājumi par vakcīnu kvalitāti, drošumu, efektivitāti un vakcinēšanās procesu organizēšanu Latvijā.
💬 Noslēgumā vismaz pusstunda tiks veltīta speciālistu atbildēm uz interneta tiešraides komentāros uzdotajiem klausītāju jautājumiem.

🔴 Aicinām uz atklātām un drosmīgām sarunām, tomēr, apzinoties tēmas raksturu, pasākuma rīkotāji patur tiesības dzēst komentārus, kas satur aizskarošas piezīmes vai pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas, kā arī aicina uz vardarbību.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu