Kadrs no video
Reklāma

Jau 70 dažādu spēkratu no Latvijas aizceļojuši uz Ukrainu, lai palīdzētu cilvēkiem pārvietoties kara laukā. Un pavisam īpašu auto Ukrainas armijai nodevuši mūsu motosportisti. Tas ir speciāli aprīkots spēkrats, vairākkārt piedalījies Dakaras sacensībās un pārvarējis Sahāras tuksnesi.
Savukārt daudzi Latvijas mākslinieki dāvinājuši savus darbus, un ievietojuši tos Kultūras un mākslas portāla Arterritory.com virtuālās galerijas telpā “Atbalstissimo”, kur tos var iegādāties ikviens interesents. Visi iegūtie līdzekļi no darbu pārdošanas tiek ziedoti Ukrainas tautas atbalstam.

Reklāma

Tāpat izveidots ukraiņu bēgļu kopienas centrs “Common Ground” – sociālā iniciatīva, kur visi atbraucēji, patvēruma meklētāji var kopā socializēties, viens par otru uzzināt, dalīties informācijā. Tā par Andrejsalā nesen atvērto centru raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja centra koordinatore Inese Dābola.

Pirmajās Ukrainas kara dienās, kad “Ziedot.lv” sāka pieņemt ziedojumus Ukrainas atbalstam, nebija skaidrs, kur nauda tiks izlietota, bet tagad ir ļoti skaidrs, kur nonāk cilvēku ziedojumi. Patlaban no vairāk nekā sešiem miljoniem eiro palīdzībai novirzīti 3,2 miljoni eiro, raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja organizācijas vadītāja Rūta Dimanta. Viņa skaidroja, ka ziedojums tiek izlietots trīs virzienos.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Jurašs Ukrainā: Sarežģītākais ir redzēt blakus nāvi

“Man ir liels kauns.” Krievijas ziņu redaktore iziet ēterā ar pretkara plakātu

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu