Reklāma

Auns

Tu esi noguris. Lietas, darbi, viss vienā skriešanā. Maza pauze. Un atkal skrien. Bet kā tad ar personisko dzīvi? Līdz gada beigām jums noteikti jāuzlabo attiecības. Varat nodarboties ar sportu, dejām, jogu. Varbūt pat nodoties meditācijai vai kopā doties uz kādiem kursiem. Tas uzlabos jūsu attiecības un atklās jaunas iespējas.

Vērsis

Tu vēl neesi izdarījis visu, ko gribēji. Un necenties aptvert neaptveramo. Lai tavas pūles ved pie noteiktiem panākumiem. Bet galvenais, kas vēl jāizdara šajā gadā, ir pievērst uzmanību savai veselībai, uzlabojot arī darba un atpūtas režīmu. Dari to jau tagad, lai jaunu gadu sagaidītu vesels un ar labu garastāvokli.

Reklāma

Dvīņi

Vai tu joprojām esi uz vietas? Nekļuvi par pazīstamu blogeri, vadoni, nodaļas priekšnieku? Kā tad! Tev ir visas iespējas, tikai jāiet uz priekšu. Realizē savu talantu. Panākumi un nauda tevi gaida.

Vēzis

Tev ir vajadzīgas ūdens procedūras. Uzlabosies noskaņojums, nomierināsies nervi. Ja nav iespējams peldēt baseinā, vismaz ej kontrastdušā. Tikai neslinko, dari to katru dienu vai katru otro dienu.

Svarīgs ir grafiks, tad drīz pamanīsi rezultātus ne tikai noskaņojumā, bet arī ārienē.

Lauva

Karalim vajadzētu būt augstsirdīgam un žēlsirdīgam. Reizēm ar piedošanu ir maz, kaut arī tas ir svarīgs un vajadzīgs solis. Svarīgi ir darīt labus darbus. Un palīdzēt tieši tiem, kam tas ir vajadzīgs. Tādi cilvēki ir jūsu vidū. Varbūt runa ir par dzīvniekiem. Tie arī ir “cilvēki”, bet citā formā. Palīdziet viņiem, padariet šo pasauli labāku.

Jaunava

Jaunava ir darbojusies visu gadu, mēģinājusi sasniegt pilnību. Perfekcioniste. Nomierinieties un turieties pie saviem plāniem. Mainiet garderobi, mainiet imidžu. Parādiet visiem, cik pievilcīgi un apburoši esat. Var mainīt matu sakārtojumu. Viss nāks par labu.

Svari

Jūs ilgi turējāt emocijas sevī, nevēlējāties nevienu aizvainot, mēģinājāt izvairīties no konflikta. Un tagad jūs varat izstāstīt visu, ko domājāt. Pēc tam doties uz jaunu gadu bez tiem, kas jums nodarījuši pāri. Zvaigznes iesaka neeksplodēt. Jūs paši nobīsieties un citus izbiedēsiet.

Skorpions

Jūs turiet citus pieklājīgā attālumā, neielaižat savā dzīvē negācijas. Tas ir labi. Bet ir pienācis laiks ķerties pie kaut kādiem secinājumiem, izdarīt izvēli un satuvināties ar to cilvēku, kurā jūs sajutāt radniecīgas notis. Jaunais gads noteikti jāsāk kopā ar tiem, kam uzticaties.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

KURAS HOROSKOPA ZĪMES BŪS VEIKSMĪGAS 2021. GADĀ?

NAUDAS HOROSKOPS 2021. GADAM

Strēlnieks

Jūs visu gadu eksperimentējāt, meklējāt, ieviesāt. Jūs vienmēr iedvesmoja kādas jaunas idejas. Bet šajos skaistajos centienos jūs aizmirsāt ģimeni un draugus. Laiks šajās atlikušajās gada dienās apmeklēt, piezvanīt šiem cilvēkiem vai atgādināt par sevi jebkādā citā veidā.

Mežāzis
Jūs daudz darba veltījāt darbam un mācībām. Tik ļoti iegrimuši, ka aizmirsuši visu, pat par draugiem un ģimeni. Šajās dienās atrodiet laiku pilnvērtīgai atpūtai, vismaz dažas dienas. Un padomājiet, vai jums tiešām patīk tas, ko jūs darāt? Vai ir vērts paskatīties uz apvārsni, atrast to, kas jums patiešām būs piemēroti?

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

KURAS HOROSKOPA ZĪMES BŪS VEIKSMĪGAS 2021. GADĀ?

ŠĪM HOROSKOPA ZĪMĒM VEIKSMĪGU 2021. GADU PAREĢOJA JAU LEĢENDĀRĀ VANGA

Ūdensvīrs

Jūs esat tik ļoti ieslīguši kādos pienākumos un saistībās, ka ļoti maz laika veltāt savām interesēm un vaļaspriekiem. Zvaigznes iesaka atpūsties, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, iespējams, pierakstīties pat bibliotēkā vai klubā. Jāatrod jauns sazināšanās loks un jāpievērš uzmanība tam, kas jums patīk.

Zivis

Jūs esat aizmirsuši par sevi, rūpējoties par jebkuru citu. Ir pienācis laiks atzīties jūtās, izdarīt izvēli, nosaukt termiņus. Tagad ir pienācis laiks pievērst uzmanību savai personiskajai dzīvei. Un nebaidīties no pārmaiņām, ja jūtat, ka ūdenstilpe jums ir par mazu. Nebaidieties doties jaunā peldējumā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu