Reklāma

Jūs gribat zināt, ko no jums vēlas cilvēki, kas jums jāsaprot, jāsaņem kāds padoms?

Izvēlieties vienu no kārtīm, lai uzzinātu, kas jums šobrīd ir nepieciešams.

1. kārts

Jūsu tuvākais cilvēks cenšas ierobežot jūsu brīvību. Jums jāsaprot un jāpaskaidro, ka viņam jāciena jūs, un jāsaprot, ka ikvienam cilvēkam ir tiesības uz savu brīvo telpu.

Reklāma

Padoms: nevienlīdzīga partnerība jūs aizvedīs uz nekurieni. Ja neizdodas atrast savstarpējo sapratni, atstājiet šo kravu aiz muguras un apņēmīgi soļojiet uz jaunu dzīvi.

LASI ARĪ ŠO TESTU: KO PAR TEVI LIECINA SĒDĒŠANAS POZA?

2. kārts

Cilvēki, kas jums apkārt, gaida no jums iniciatīvu, spēju uzņemties atbildību par pieņemto lēmumu. Jums jāsaprot, ka jābūt stiprai personībai. Viņiem ir jāsaprot, ka viss, kas tiek atrisināts kopā, ir kopējā atbildība.

Padoms: nav vērts runāt par atšķirīgiem viedokļiem. Tas var būt slazds, lai pārliktu visu atbildību uz jums.

3. kārts

Cilvēki, kas jums apkārt, vēlas aprunāties ar jums par kādu problēmu, un cer, ka jūs spēsiet viņiem palīdzēt. Centieties būt ar tiem vaļsirdīgs, bet neņemiet vērā šo problēmu, līdz nonāksiet pie tās patiesās būtības. Svarīgi saprast, ka tas, ko teiksiet, tiks uztverts kā jūsu lēmums, tāpēc nav vērts atbildēt uzreiz, risinājuma mainīgums var ietekmēt jūsu reputāciju.

Padoms: esiet aktīvi, novērtējot jebkuru situāciju, centieties to skatīt no dažādām pusēm. Un tad jūs redzēsiet, kādu lēmumu pieņemsiet tajā vai citā jautājumā.

LASI ARĪ ŠO TESTU: KAD TU RĪKOJIES IZLĒMĪGI?

4. kārts

Jūs ciena par prasmi dot vērtīgu padomu, kas palīdz cilvēkiem atrisināt viņu jautājumus. Jums ir pietiekama gudrība un zināšanas, lai palīdzētu viņiem meklēt vajadzīgo virzienu, kas viņus aizvestu pie iecerētā mērķa. Jūs saprotat, ka viņiem ir jāpalīdz, jo savulaik pats esat saņēmis palīdzību iegūt zināšanas un prasmes, kuras jums ir.

Padoms: Jūs iemācīsities teikt vārdu “nē” tiem, kuri nav patiesi ar jums savos nodomos.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu