Reklāma

Slavenā bulgāru dziedniece un pareģe Vanga bija liela praktiskās maģijas zinātāja. Viņa ieteica dažādus sadzīves priekšmetus, kuriem piemīt arī maģiska iedarbība. Tos vēlams turēt mājās, lai piesaistītu labklājību un laimi.

1. MEDUS

Vanga teica: “Medus mājās nozīmē pārticību. Izsenis pastāv ticība, ka medus jo īpaši patīk mājas gariņiem. Tie ir tādi neredzamie radījumi, kas
sargā mieru un dzīvo jūsu mājā.”

2. LAIMES PAKAVS

Reklāma

Galvenais priekšmets, ko Vanga uzskatīja par maģisku, bija pakavs. Viņa teica: “Turi pakavu pie mājas ārdurvīm, un veiksme tavā mājā ienāks, veiksme vienmēr ir zirgā, bet zirgs zina, kas vajadzīgs, – pakavs.”

3. DATEĻPALMA

Slavenā Vanga teica: “Palma sargā tevi un tavu namu, bet Kristus slavēts vienmēr. Palma ticību glabā no gada gadā. Tā dievbijību atnesīs, bagātību un panākumus visās tavās lietās.

Datele ir draugs un palīgs. Iestādi kauliņu, lai izaug palma. Tiek uzskatīts, ka dateļpalma ir svēts augs, kas attīra mājas enerģētiku, veicina dievbijību un tīrību, novēršot sliktu iedarbību.”

4. ZIEPES

Vanga par ziepēm teica: “Jūs tagad dzīvojat ātri, baidāties kaut ko nepaspēt un lietu būtību uztverat virspusīgi. Jums ir žēl iztērēt dažas minūtes, lai padomātu par to, ko jūs tik bieži izmantojat ikdienas dzīvē. Ziepes jūs izmantojat tikai fiziskai attīrīšanai, lai gan patiesībā tas jums var dot daudz vairāk. Vienkāršām ziepēm noteikti jābūt mājās, tās kalpo uzticami un nomazgā no visa ļaunā.” Meklējiet veikalā vienkāršas ziepes – bez jebkādas ķīmijas, tikai no dabīgām sastāvdaļām.

5. ĶIPLOKS IR ISTABAS KAKTĀ, ZEM GRIESTIEM

“Ja gribi pasargāt sevi un savus mājiniekus no dažādas nešķīstības, lieto ķiplokus. Slikta enerģija no ķiplokiem baidās, tajā mājā, kur ķiploki piekārti redzamā vietā, tā nedarbojas.

6. SUDRABA VAI TĒRAUDA ZVANIŅI

“Ļauno spēku pārstāvji ir gļēvuļi, viņi klusē un baidās. Īpaši slikti viņiem kļūst, ja skaņas atkārtojas regulāri, tāpēc katrā mājā jābūt zvaniņiem,” uzskatīja Vanga.

7. DZINTARS
Vanga mācīja: “Mājā jābūt saulē sastingušai sveķu lāsītei – dzintaram. Dzintars palīdz atklāt slēptus nodomus un dzīvot morāli tīri.”

8. ĀBOLI

Vanga teica: “Ja gribi, lai mājā vienmēr būtu laime un labklājība, seko, lai virtuvē vienmēr būtu ābols, kas visiem kalpos. Ābols priecē jūsu acis un sirdi, un jūs nepazīsiet skumjas. ”

9. ADATAS

“Lai pasargātu sevi un savus tuviniekus, lieti noder spraužamadatas,” teica dziedniece.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu