Kadrs no video
Reklāma

Pāri ceļam skrienošs alnis uz šosejas A4 ietriecies braucošā automašīnā – sadursmes brīdi fiksējis
“Facebook” lietotājs Sergejs Kulepovs, kurš arī dalījies ar videoreģistratorā fiksēto brīdi.

Video redzams, kā dzīvnieks atduras pret braucošu automašīnu. Alnim paveicies, un viņš spējis pats piecelties kājās un ieskriet atpakaļ mežā.

Sergejs raksta, ka negadījums noticis 31.oktobrī uz A4 šosejas netālu no Salaspils.

Reklāma

Sadursmē iesaistītajam “Audi” markas spēkratam sasists vējstikls un nodarīti vēl vairāki bojājumi, bet šofera veselībai briesmas nedraudot. Videomateriāls nodots šoferim.

Zināms, ka Valsts policija (VP) šogad līdz 5.oktobrim reģistrējusi 385 ceļu satiksmes negadījumus, kuros notikusi sadursme ar meža dzīvnieku.

VP atgādina, ka autovadītājiem jābūt īpaši piesardzīgiem mežainos apvidos un ceļa posmos, kur ir neliels attālums starp ceļa nomali un kokiem vai krūmiem, jo pastāv lielāka iespēja, ka šādā posmā jebkurā diennakts laikā uz braucamās daļas var izskriet dzīvnieks. Policija arī vērš uzmanību, ka meža dzīvnieki mēdz pārvietoties arī baros un to uzvedība nav paredzama, tāpēc jāievēro īpaša piesardzība.

Ja noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā notriekts dzīvnieks, par to jāinformē Valsts policija, zvanot pa tālruni 110.

Ja negadījumā nav cietuši cilvēki un transportlīdzeklim nav radušies bojājumi, kuru dēļ tas nevarētu turpināt ceļu, par notikušo ir jāinformē Valsts meža dienests.

VP norāda, ka nekādā gadījumā nedrīkst atstāt notikuma vietu, jo šāda situācija ir uzskatāma par ceļu satiksmes negadījumu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu