Ilustratīvs foto, pxhere.com/
Reklāma

Ceturtdien Latvijā notikuši vairāki ceļu satiksmes negadījumi, kurus aculiecinieki publiskojuši vietnes “Sadursme.lv” lapā Instagram.

Daļa no tiem saistīta ar pēkšņi uznākušo salu – vairāki auto, tostarp kravas automašīnas, saslīdējuši un nokļuvuši grāvī.

Piektdienas rītā apledojums vietām Vidzemē apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informē VAS “Latvijas valsts ceļi”. Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 11 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Vidzemes šosejas posmā no Cēsīm līdz Raunas pagriezienam un posmā no Alūksnes pagrieziena līdz Virešiem.

Reklāma

Savukārt uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Alūksnes, Gulbenes un Madonas apkārtnē.

Autovadītāji aicināti būt īpaši uzmanīgi, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt, tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu – bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem, uzsvēra “Latvijas valsts ceļi”.

Latvijā 6. februārī reģistrēti 114 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta septiņi cilvēki, pavēstīja Valsts policijā.

Trīs cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, divi Kurzemē un pa vienam Vidzemē un Latgalē. Divi no cietušajiem bija gājēji.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi sešus autovadītājus, tostarp, trīs Rīgas reģionā, divus Kurzemē un vienu Vidzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 224 protokoli, bet viens šoferis sodīts par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 559 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu