Reklāma

Mūsu dzīve ir apbrīnojama lieta. Te ir vieta visam. Un maģijā arī ir vērts kaut vai tikai ieklausīties. Jūs pat varat paredzēt savu nākotni, tikai uzmanīgi vērojot zīmes, ko mums sūta Visums.

Var arī izmantot arī palīglīdzekļus. Piemēram, Taro kārtis. Piedāvājam pazīlēt, ko liktenis ir sagatavojis nākamajām 14 dienām.

Tas nav sarežģīti – pacentieties atslābināties, aizveriet acis un attīriet prātu. Pēc tam aizveriet acis un izvēlieties vienu no kārtīm.

Atcerieties, ka kāršu pareģojums nav verdikts. Tas ir tikai brīdinājums, kā attīstīsies notikumi, ja neko nedarīsiet. Katram no mums vienmēr ir iespēja mainīt savu likteni. Tagad ķersimies pie mīklas. Tā, lūdzu, izvēlieties kārti!

Reklāma

1. kārts

Paskatieties uz tuvāko apkārtni – kāds cenšas jums kaitēt. Tas var būt cilvēks, kurš pēdējā laikā ļaunprātīgi izmanto jūsu palīdzību vai tas, kurš jums bieži dzied slavas dziesmas. Nezaudējiet modrību. Jūs varēsiet šo cilvēku atklāt.

Saglabājiet mieru. Ja kāds par jums runā, neklausieties. Jūs esat uz pareizā ceļa. Turpiniet darīt to, ko darījāt, un pēc 14 dienām saņemsiet savu balvu.

2. kārts

Jūs būsiet ļoti veiksmīgs tuvākajā laikā. Bet tas nav iemesls atslābināties, jo tad veiksme var aizbēgt no jums.

Esiet uzmanīgs: liktenis sniegs jums iespēju gūt panākumus. Neprovocējiet to. Tuvākās 14 dienas būs piemērotas iecerētā realizācijai. Esiet apņēmīgs un rīkojieties!

3. kārts

Šī kārts runā par to, ka jūsu dzīvē viss sāk mainīties. Šajā laikā nav nekādu problēmu. Un, ja kādi traucēkļi būs, tie būs nenozīmīgi. Tuvākās 14 dienas būs labvēlīgas kontaktu veidošanai.

Jūs esat pilns spēka un enerģijas, lai virzītos uz priekšu. Lai veicas! Galvenais – ticiet sev un saviem spēkiem, un tad nekādi ļaundari nav bīstami.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu