Ilustrācija - Pixabay
Reklāma

Šajā horoskopa zīmē dzimusi sieviete mīl ar visu sirdi. Attiecības ar viņu ir kaut kas tāds, ko, iespējams, vēl neesi pieredzējis.

Tikai vīrietis, kurš viņai kļūs par draugu un mīļāko reizē, varēs noturēt šo sievieti. Tikai ar tādu cilvēku viņai izdosies radīt dziļu emocionālu, mentālu un garīgu saikni. Viņa nepiekrīt nekam mazākam.

Zivis ir zodiaka zīme, ko vada Neptūns, ilūziju planēta.

Tā ir pilnīgi unikāla horoskopa zīme! Vairums cilvēku bērnībā fantazē un pēc tam izaug, bet Zivis visu mūžu pavada fantāzijās.

Reklāma

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS!

HOROSKOPA ZĪMES, KAS NEPIEDOD KRĀPŠANU UN NODEVĪBU

TRĪS HOROSKOPA ZĪMES, KURĀS DZIMUŠĀM SIEVIETĒM PIEMĪT PATIESS SPĒKS

Visvairāk šīs zīmes pārstāves sapņo par īstu garīgo saikni, attiecībām, kuras vēl nav aprakstītas ne romānos, ne filmās.

Tieksme pēc fantāzijas dažreiz var sagraut viņu attiecības, jo, kad Zivis kādā cilvēkā iemīlas, tad sāk veidot no tā ideālu cilvēku. Viņu mīlestība ir pakļauta pastāvīgam spiedienam, jo tai jābūt “ideālai” – tieši tādai kā viņu iztēlē (tas, protams, nav iespējams).

Zivis mīl ar visu sirdi un piedod gandrīz tajā pašā mirklī, kad kāds tās ir aizvainojis. Un vainīgs nav viņu naivums, bet spēja skatīties uz lietām no cita viedokļa un pat izjust to, kas viņiem sagādā sāpes. Un tieši tāpēc Zivis cieš biežāk nekā jebkura cita zīme.

Vajadzēja pielikt daudz pūļu, lai apbēdinātu šīs zīmes pārstāves. Bet, kad tas notiks, ziniet, ka viņa neatgriezīsies.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu