Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

Daudzi diskutē par masku valkāšanas nepieciešamību, bet dziedātājam Laurim Reinikam ir konkrēts viedoklis. “Nevari vai negribi likt masku? Paliec mājās! Tieši tik vienkārša šobrīd ir izvēle,” uzskata Lauris. Savukārt viņa kolēģis Renārs Kaupers ar vīrusu sastapies pats, to izslimojot.

LTV “Panorāmā” runāja aktieri un dziedātāji, kurus epidemioloģiskie ierobežojumi un aizliegumu skāruši ļoti jūtami. Viņuprāt, nevienam nav tiesību riskēt ar līdzcilvēku veselību vai pat dzīvību sava egoisma dēļ.

Īpaši skumjš stāsts ir dziedātājam Laurim Reinikam, kurš atklāja, ka ASV ar Covid-19 miruši jau trīs viņam pazīstami cilvēki.

Reiniks uzskata, ka uz veikaliem vajadzētu iet tikai pēc paša nepieciešamākā, nevis skriet pakaļ atlaidēm. Mūziķis uzsver, ka šī slimība nav gripa un mēs neviens nezinām, kā mūsu organisms uz to reaģēs, ja saslimsim.

Reklāma

Jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 pat izslimojis grupas “Prāta vētra” solists Renārs Kaupers. To mūziķis paziņojis savā “Instagram” kontā.

Viņš raksta: “Jā, patiešām, arī mani pirms pāris nedēļām noķēra Covid vīruss, kuru izslimoju salīdzinoši vieglā formā (trīs dienas bija gripas sajūta – kaulu laušana un neliela temperatūra). Nu jau vairāk nekā 10 dienas jūtos labi un nav ne mazāko slimības simptomu. [..] Turpināsim sargāt sevi un citus!”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu