Reklāma

Kopumā 2020. gada oktobris būs nemierīgs un pretrunīgs mēnesis. Daudzus var mocīt drūmas domas, depresīvs noskaņojums. Lietas var neiet tik gludi, kā gribētos. Bet arī mīlestībai vienmēr ir vieta!

Lai tiktu galā ar negatīvu noskaņojumu, centieties maksimāli bieži priecāties par sevi, uzlādēties ar pozitīvām emocijām, tikties ar tuviniekiem… Un kā ar jaunām romantiskām attiecībām?

Mīlas planēta Venera tagad atrodas Jaunavas zīmē. Tas nozīmē, ka romantika un kaisle dodas uz otro plānu. Cilvēki kļūst gudrāki, atturīgāki un savaldīgāki.

Pat ja ir spēcīgas jūtas, to parādīt vai pastāstīt par tām ir ļoti grūti. Izvēloties partneri, cilvēki paļaujas uz aprēķinu un veselo saprātu.

Reklāma

Tāpēc centieties reāli skatīties uz lietām. Pievērsiet uzmanību cilvēkiem, kas jums piemēroti pēc statusa, ar kuriem jums būs kopīgas intereses. Venera Jaunavā nozīmē, ka tiek vērtēts cilvēka dabiskais skaistums un dabiskā uzvedība.

Kopumā laiks ir labvēlīgs, lai mēģinātu tikt galā ar kādu neveiksmi personiskajā frontē.

Bet kādām zodiaka zīmēm visvairāk veiksies mīlestībā 2020. gada oktobrī?

Auns

Vientuļajiem Auniem var būt romantiskas attiecības ar kolēģi darbā, biznesa partneri, padoto vai priekšnieku (vai arī ar cilvēku, ar kuru jūs strādājat). Jāatzīmē, ka vientuļajam Aunam veicas ne tik stipri kā tiem, kuri jau ir satikuši savu mīlestību. Bet iespēja ir!

Pievērsiet uzmanību mierīgiem un harmoniskiem cilvēkiem.

Iepazīšanās ar viņiem dos lielu iespēju veidot personisku laimi.

Galvenais nesteidzināt notikumus. Lai viss iet savu gaitu. Pārmērīga aktivitāte sirdslietās (kā arī pilnīga bezdarbība) nevedīs ne pie kā laba.

Tā kā jūsu aizbildnis Marss šobrīd atrodas jūsu zīmē un kustas retrogrādi, ir ļoti svarīgi kontrolēt savas emocijas.

Jaunava

Jaunava jūtas lieliski, tie ir daiļrunīgi, apburoši, pievilcīgi, šarmani cilvēki, un tam nav jāpieliek sevišķas pūles. Jums nav iespējams nepievērst uzmanību!

Bet patiesība ir tāda, ka mīlestības un skaistuma planēta ir jūsu valdniece. Tāpēc esiet gatavi paaugstinātai uzmanībai un daudziem komplimentiem no pretējā dzimuma puses.

Ja esat vientuļš, apmeklējiet kultūras pasākumus, dodieties uz dabu kopā ar draugiem.

Liktenīga iepazīšanās ar turpmāku nopietnu attiecību attīstību ir ļoti ticama. Iniciatīvai jānāk no jums. Tikai nesteidzieties, lai viss iet savu gaitu.

Vēzis

Brīvajiem Vēžiem ieteicams pievērst uzmanību interneta iepazīšanās iespējām. Virtuālā draudzība var pāraugt romānā un mainīt jūsu personisko dzīvi. Galvenais – būt pašam un nemēģināt izlikties par to, kas neesi.

Pievērsiet uzmanību tiem, kuri “pieklauvē” pie jums tīmeklī. Jūs noteikti gribēsiet pārcelties uz reālo dzīvi!

Nav izslēgta arī savdabīga iepazīšanās pa tālruni… Iespējams, kāds būs kļūdījies ar numuru! Un satiekoties ar savu mīlestību, dažreiz nepareizi sastādītais numurs var savienot sirdis.

Vērsis

Vērši oktobrī ir ļoti pievilcīgi, šarmanti un daiļrunīgi, tāpēc pielūdzēji, iepazīšanās un tikšanās var būt daudz. Jau no mēneša sākuma jūs būsiet uzmanības centrā.

Ar izvēli gan nav jāsteidzas. Kamēr dodaties uz randiņiem, iepazīstiet savus jaunos draugus un baudiet konfekšu un rožu periodu.

Drīz vien jūs sapratīsiet, vai savstarpējās simpātijas ir kaut kas vairāk, kas var pāraugt dziļās jūtās, vai ne.

Skorpions

Brīvajiem Skorpioniem var būt attiecības ar cilvēku, kuram būs līdzīgi uzskati par dzīvi. Iespējams, ka jūsu nākotnes varoni (vai varoņi) jūs jau pazīstat daudzus gadus.

Ļoti iespējams, ka draudzība pārvērtīsies mīlestībā. Ja esi vientuļš, nebaidies no tā, ka zaudēsi draudzību un mīlestību neiegūsi. Labāk pamēģināt un nožēlot nekā nožēlot, ka nekad neesmu mēģinājis.

Bet nav vērts pārvarēt vientulību par katru cenu. Necentieties redzēt katrā cilvēkā, kas sniedz jums uzmanību, potenciālo partneri. Tik ilgi meklējāt, tāpēc labāk nekļūdīties.

Mežāzis

Brīvajiem Mežāžiem ir iespēja sakārtot personīgo dzīvi tālu no mājām. Lai gan iespējams, ka jūs satiksiet cilvēku, kas saistīts ar kādu citu kultūru vai reliģiju, šīm attiecībām ir visas izredzes uz laimīgu nākotni.

Daži Mežāži ar klusu maigumu atcerēsies kādas senas attiecības. Viss bija brīnišķīgi! Šķiet, tā vairs nebūs nekad, bet tā nav taisnība. Jo, neskatoties uz vecumu un apstākļiem, zīmes pārstāvjiem ir iespēja sastapt radniecīgu dvēseli.

Zivis

Brīvās Zivis var sastapt interesantu cilvēku. Dzirkstele, iespējams, neradīsies uzreiz. Bet būs saprašanās, kas kalpo kā uzticams pamats turpmākajām attiecībām.

Vairāk izejiet no mājas, lai sagaidītu savu mīlestību. Jāatzīmē, ka tieši 2020. gada oktobrī jūs varat sastapt cilvēku, ar kuru drīzumā radīsiet ģimeni.

Iniciatīva 2020. gada oktobrī lielā mērā nāk no otrajām pusītēm (vai pretendentiem uz šo vietu). Nav vērts izrādīt pārmērīgu aktivitāti, lai nerādītos uzmācīgs un nenobiedētu veiksmi.

Avots: “Esotericblog”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu