Kadrs no video
Reklāma

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis pēc uzvaras Pasaules boksa supersērijas pusfinālā pret poli Kšištofu Glovacki jūtas kā sapnī, pēc panākuma teica latvietis.

“Jūtos fantastiski. Paldies komandai – esam izdarījuši lielu darbu, bet vārdos to vēl nespēju izteikt.”

Briedis supersērijas finālā tiksies ar kubieti Junieru Dortikosu, kurš turpat Rīgā desmitajā raundā nokautēja amerikāni Endrū Tabiti.

ReklāmaCīņas otrajā raundā pēc ieiešanas klinšā un sitiena saņemšanas pa pakausi Briedis pretiniekam iesita ar elkoni pa žokli. Par šādu gājienu latvietim tika atņemts viens punkts. “Tas bija speciāli, jo arī Glovackis man nesmuki iesita no muguras.Ja viņš būtu džentlmenis, es tā nedarītu. Līdz ar to es viņam atbildēju ar līdzīgu gājienu, lai liktu noprast, ka netīri boksēties nevajag,” skaidroja Mairis Briedis, bet supersērijas organizators Kalle Zauerlands piebilda, ka cīņas bija ļoti jaudīgas un abi pusfinālu zaudētāji bijuši spiesti doties uz slimnīcu veikt veselības pārbaudi.

Savukārt trešajā raundā tiesnesis nepārtrauca cīņu, lai gan jau bija noskanējis gongs. Intervijā pēc cīņas Briedis atzina, ka to dzirdējis, taču gaidījis tiesneša rīcību. Šī vilcināšanās Glovackim sagādāja vēl dažus sāpīgus mirkļus.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu