Ekrānuzņēmums no Instagram
Reklāma

Attēlā redzamā persona, Imantā dzīvojošais Aleksejs, nozadzis motociklu un centies to pārdot motociklu, Sadursme.lv Instagram vietnē raksta nozagtā spēkrata īpašnieks.

Motocikla foto uzņēmis pats zaglis. “Ja tev ir zināma šī persona, vērsies policijā, vai raksti man personīgi @aivarsezz. Iespējams, motocikls atrodas Imantas mežā. Lūdzu maksimāli padalīties ar publikāciju,” aicina motocikla īpašnieks.

Reklāma

Vakar Latvijā reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 21 cilvēks, informē Valsts policijā. Svētdien 15 cilvēki cietuši avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pa diviem – Vidzemē un Kurzemē, bet pa vienam – Zemgalē un Latgalē. Trīs no cietušajiem bija velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi 13 autovadītājus: piecus – Rīgā un tās apkārtnē, trīs – Kurzemē, pa diviem – Vidzemē un Zemgalē, bet vienu – Latgalē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 179 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīts 51 autovadītājs, Zemgalē – 52, Kurzemē – 38, Vidzemē – 32, bet Latgalē – seši autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 342 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu