Reklāma

Slavenais krievu aktieris Mihails Jefremovs šobrīd gaida tiesu saistībā ar smagā dzērumā izraisītu auto avāriju, kurā gāja bojā cilvēks. Tomēr viņa advokāts Elmans Pašajevs paziņojis, ka ir savācis pietiekami daudz pierādījumu, lai pārliecinātu tiesu par aktiera nevainīgumu, ziņo TASS.

“Jebkurš normāls advokāts panāks attaisnojošu spriedumu. Un es neesmu izņēmums. Esmu savācis pietiekami daudz pierādījumu, lai pārliecinātu tiesu par Jefremova nevainīgumu, bet to, kas būs tālāk, redzēsim tiesā,” uzsvēris advokāts.

Jefemova lietas izmeklēšana ir pabeigta. Aktieris apsūdzēts par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu alkohola reibumā, kas izraisījis cilvēka nāvi neuzmanības dēļ.

Tuvākajā laikā ar lietas materiāliem iepazīsies četri cietušie, apsūdzētais un viņa aizstāvji.

Reklāma

Pēc tam lieta tiks nosūtīta uz prokuratūru apsūdzības slēdziena apstiprināšanai, bet tad to nodos tiesai.

Slavenais aktieris lielā ātrumā iebrauca pretējā braukšanas joslā un frontāli sadūrās ar nelielu kravas furgonu. Furgona vadītājs, 57 gadus vecais Sergejs Zaharovs nākamajā rītā nomira slimnīcā.

Par šo nodarījumu Jefremovam draud ilgs cietumsods. Pēc avārijas aktiera asinīs konstatēts ne tikai liels alkohola daudzums, bet arī narkotiku, tostarp kokaīna, klātbūtne. Par šo faktu ierosināta lieta par narkotiku tirgošanu – šajā gadījumā aktierim piemērots liecinieka statuss.

Iepriekš Jefemovs vairākkārt atzinis, ka atzīst vainu un gatavs palīdzēt bojā gājušā vīrieša ģimenei, tomēr upura radinieki to noraidījuši.
3. jūlijā Pašajevs paziņoja, ka Jefemovs uzstāj uz “savu nevainīgumu ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanā”, bet vēlāk precizēja, ka jautājums par vainu līdz šim nopratināšanas gaitā neesot skarts.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu