Ekrānšāviņš no Facebook
Reklāma

Jaunā koronavīrusa izplatība Latvijā stabilizējas – šādu secinājumu izdarījuši epidemiologi, salīdzinot datus par saslimšanu pagājušajā nedēļā un pirms tam. Speciālisti gan uzsver, ka priecāties par epidēmijas mazināšanos vēl ir pāragri, un visi noteiktie drošības pasākumi stingri jāievēro arī turpmāk.

Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju paredzēts pagarinās par mēnesi. Kā šodien pēc valdību veidojošo partiju sadarbības sanāksmes žurnālistiem sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), esot “viena laba ziņa” – Covid-19 izplatība faktiski tiek kontrolēta.

“Redzam, ka saslimstība ar katru dienu neiet strauji uz augšu, pat ir neliels kritums. Tas nozīmē, ka kolektīvi pieņemtie un ievērotie mēri darbojas. Tas gan diemžēl nenozīmē, ka viss ir pārvarēts. Vēl esam epidēmijas vētrā, un kādu laiku būs jāturpina strādāt, lai kopīgiem spēkiem pārvarētu epidēmiju,” teica premjers.

Reklāma

Kariņš pastāstīja, ka koalīcijas sanāksmē panākta politiska vienošanās par ārkārtējās situācijas pagarināšanu.

“Lai arī patlaban situācija tiek kontrolēta, krīze un pandēmija vēl nav beigusies, tāpēc ārkārtējā situācija būs jāpagarina vēl uz četrām nedēļām,” skaidroja Kariņš.

Tas nozīmētu, ka ārkārtējā situācija varētu tikt pagarināta līdz maija vidum.

Kā ziņots, lai ierobežotu Covid-19 izplatību, no 13.marta līdz 14.aprīlim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija, kuras laikā noteikta virkne ierobežojumu un aizliegumu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu