Kadrs no video
Reklāma

Par Dienvidāfrikas Republikā izdarītiem noziegumiem aizdomās turētā Latvijas pilsone Kristīne Misāne šodien no Dānijas nogādāta Latvijā un paredzams, ka tagad viņu nogādās Iļģuciema cietumā, vēsta LTV Ziņas.

Misānei kā drošības līdzekli turpinās piemērot apcietinājumu, apstiprinājušas amatpersonas. Tomēr sievietei būs iespēja iesniegt izmeklēšanas tiesnesim pieteikumu, lūdzot izvērtēt apcietinājuma turpmākās piemērošanas nepieciešamību.

Jau ziņots, ka Dānijas tiesa februārī apstiprināja Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai (DĀR) un atzina, ka Misāne jāizdod Latvijai.

Reklāma

Misāne Latvijā ir atzīta par aizdomās turēto par izvairīšanos no tiesas vai bāriņtiesas nolēmuma, par sveša finanšu instrumenta vai maksāšanas līdzekļa nolaupīšanu un par dokumenta viltošanu.

Misāne kopš 2018. gada nogales atrodas apcietinājumā Dānijā, kur viņa tika aizturēta, jo DĀR tiek turēta aizdomās par sava bērna nolaupīšanu, kā arī viņai tiek inkriminēti citi pārkāpumi. Dānija iepriekš bija pieņēmusi lēmumu Misāni izdot DĀR, bet izdošana trīs reizes tika atlikta.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu