Reklāma

Skaitlis “555”, kā uzskata ezoteriķi, ir solis pret tam, lai kļūtu par augstāku būtni. Tā ir mūsu saprāta, ķermeņa un dvēseles evolūcija. Tas ir lielu pārmaiņu ceļš – pārmaiņas tavā dzīvesveidā, mūsu apkārtnē un pat ambīcijās.

Bet visas šīs pārmaiņas notiks pozitīvu iemeslu dēļ. Mēs apzināmies savu patieso “es” un atmetam visu negatīvo. Mēs skatāmies acīs mūsu patiesībai, spēkam un gaismai.

1. Saprāta robežu paplašināšanās
Iemācāmies redzēt atšķirīgas perspektīvas, raudzīties uz lietām citādāk. Iegūstam zināšanas un sākam apzināties. Atmetot subjektīvos uzskatus, pieņemam cilvēkus tādus, kādi viņi ir. Kakla čakla palīdz paplašināt saprāta spēku un mainīt realitāti.Reklāma

2. Mūsu ķermeņi uzplaukst, izskatās jaunāki un ir vieglāk ievērot veselīgu dzīvesveidu
Mēs jūtam enerģijas pieplūdumu. Viss toksiskums pazūd un parādās elastīgums, kas palīdz uzturēt veselīgu dzīvesveidu. Meditācija mums palīdz, veicinot līdzsvaru starp garīgo un fizisko ķermeni.

3.Sirds iemācās pazīt jaunas emocijas
Ne tikai mīlestību un pateicību, bet arī samierināšanos, pašpalīdzību un vērīgumu. Iepazīstam līdzjūtību un līdzcietību pret citiem.

4. Garīga atjaunotne
Atveras tā dēvētā “trešā acs”. Tā attīra un izlīdzina mūsu saprātu. Attiecīgi, varam savienoties ar savu augstāko “es”. Mūsu intuīcija kļūst attīstītāka, virza mūs un palīdz atrisināt visas problēmas.

5. Mēs pārveidojamies par jaunu cilvēku
Atstājot problēmas pagātnē vai pat sasaistot iekšējo un ārējo dzīvi, mēs iegūstam autentiskumu un suverenitāti. Mūsu prāts ir līdzsvarots un spēj pārvarēt visus kāpumus un kritumus, kas sastopami dzīvē.

Mēs strādājam, lai sasniegtu pozitīvus mērķus, kas sakņojams noslēpumainajā Pilnmēness spēkā.

Atbrīvoties no cilvēkiem vai lietām, kas mums sagādā sāpes vai kaitējumu, ir tikpat noderīgi, kā pārveidot sevi!

Avots: Flytothesky

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu