Foto - Pixabay
Reklāma

Tuvākajās septiņās dienās laika apstākļus noteiks vairāku ciklonu darbība, līdz ar to joprojām saglabāsies rudenīgi laika apstākļi – teritorijas lielākajā daļā gaidāmi nokrišņi un brāzmains vējš. Noturīgs sals Latvijā joprojām prognozēts netiek, vēsta www.meteo.lv

Piektdien un sestdien laika apstākļus Latvijā noteiks plaša ciklona dienvidu mala. Tā ietekmē debesis pārsvarā klās mākoņu sega, skaidrosies vien brīžiem, un valsts lielākajā daļā pa laikam būs nokrišņi – galvenokārt lietus, austrumu rajonos arī slapjš sniegs.

Pūtīs mēreni stiprs dienvidrietumu vējš, kas sestdien pēcpusdienā iegriezīsies no ziemeļrietumiem. Centrālajos un rietumu rajonos vējš brāzmās sasniegs 15-18 m/s, savukārt piekrastes rajonos brāzmas sasniegs pat 20-22 m/s. Gaisa temperatūra naktī un dienā pieturēsies -1…+5 grādu robežās.

Reklāma

Sākot ar svētdienu, ciklona ietekme mazināsies un laika apstākļi nedaudz uzlabosies – debesis skaidrosies un nokrišņi gaidāmi vien atsevišķos rajonos. Vējš lielākajā valsts daļā pierims un pūtīs no rietumu puses, tomēr piekrastes rajonos tas joprojām saglabāsies brāzmains. Teritorijā ieplūdīs aukstāks gaiss un, sākot ar nakti uz svētdienu, gaisa temperatūra pazemināsies. Pirmdienas naktī sals sasniegs pat -4…-8 grādus.

Nākamās nedēļas sākumā laiks atkal kļūs siltāks un gaisa temperatūra pārsvarā būs virs 0 grādiem.

Nokrišņi nedēļas sākumā kopumā gaidāmi maz. Nedēļas vidū, pēc šī brīža prognozēm spriežot, Latvijai no rietumiem pietuvosies kārtējais ciklons, līdzi nesot vairākas nokrišņu zonas – gan trešdien, gan ceturtdien gaidāms lietus, un vietām, galvenokārt valsts austrumu rajonos, arī slapjš sniegs un sniegs. Vējš brāzmās teritorijas lielākajā daļā sasniegs 15-19 m/s, bet piekrastes rajonos 20-23 m/s.

Temperatūra pieturēsies līdzīga kā nedēļas sākumā: 0…+5 grādu robežās, vien austrumos naktīs iespējams pavisam neliels sals.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu