Ekrānuzņēmums no Facebook
Reklāma

“Šobrīd situācija ir stabila,” norādīja Jēkabpils novada mērs Raivis Ragainis (LZP). “Sliktākais ir tas, ka vižņu masa ir palikusi nemainīga un nav izkustējusies, bet pozitīvais ir tas, ka dambis ir izturējis vēl vienu nakti. Ūdens līmenis lēnām, bet tomēr samazinās,” LTV Ziņas sacīja pašvaldības priekšsēdētājs.
Nakts Jēkabpilī ir veiksmīgi aizvadīta. Ūdens līmenis Daugavā nakts laikā ir krities, šobrīd tas ir 8,67 metri virs novērojumu stacijas nulles atzīmes, liecina Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs operatīvā informācija.

Reklāma

Visas nakts laikā turpinājās ūdens atsūknēšana no ielām un vaļņa stiprināšana.

Savukārt visā Latvijā Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izsludinājis dzelteno brīdinājumu saistībā ar vēju. Rīgā šodien D, DR vējš pastiprināsies brāzmās līdz 20 m/s, bet piekrastes rajonos līdz 20-22 m/s.

Jēkabpils novada pašvaldība informē, kā rīkoties, ja iedzīvotājiem nav pieejami mobilie sakari.

Lai nodrošinātu mobilo sakaru nepārtrauktību, Latvijas Mobilais Telefons sestdienas vakarā uz Jēkabpili nogādājis papildu pārvietojamo bāzes staciju, informēja uzņēmumā.Lai novērstu situāciju, kad plūdu izraisītā elektropadeves zuduma rezultātā pārtrūkst sakari, LMT speciālisti sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests un Jēkabpils pašvaldību sestdienas vakarā un naktī apjozuši esošo sakaru aparatūru ar boju un sūknējuši tās iekšpusē esošo ūdeni.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

“Pārnesiet mantas uz bēniņiem.” Brīdina par iespējamiem plūdiem Jēkabpilī

Tiešraide: Satraucoši strauji kāpj ūdens līmenis pie Jēkabpils; tiek lauzts ledus

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu