Reklāma

Droši vien visas sievietes ir pazīstamas ar šo sajūtu, kad tu sarunājies ar glītu vīrieti, sāc domāt, ka esi satikusi patiešām interesantu puisi, kad viņš pēkšņi pasaka kaut ko netaktisku un pat aizvainojošu. Sliktākais ir tas, ka daži vīrieši nesaprot, kādu kļūdu pieļāvuši un ko nepareizu pateikuši. Kungi, lūk, špikeris, kādus komplimentus teikt nevajadzētu!

“Tu savam vecumam lieliski izskaties”
Šis ir viens no sliktākajiem komplimentiem, kādus vien vīrietis var pateikt sievietei. Iespējams, sākumā viņa pat jutīsies iepriecināta, bet vēlāk sāks šos vārdus analizēt. Tad viņa padomās, ka ir veca, un sāks uzmanīgi pētīt savas grumbas. Iespējams, nobirdinās kādu asaru. Ja tu patiešām domā, ka sieviete savam vecumam lieliski izskatās, nekad viņai to nesaki. Vienkārši pasaki “tu lieliski izskaties!” Un ar to pietiek!

“Tu runā kā mana mamma”
Tev jāzina, ka sievietes ciest nevar, kad viņas salīdzina ar kādu citu cilvēku, jo īpaši – viņas puiša vai vīra māti. Viņas vēlas justies unikālas, vienīgās un neatkārtojamās. Salīdzinājums ar māti liks domāt, ka viņa patiesībā ir sliktāka. Viņa var lieliski gatavot ēst, bet šie vārdi viņu nepatīkami samulsinās.Reklāma

“Tu šodien kaut kā citādi izskaties. Esi uzkrāsojusies”
Vēl viens, vīriešuprāt, jauks kompliments, kurš patiesībā maldina sievieti. Pat ja tava iemīļotā šodien pusi dienas pavadījusi pie spoguļa, krāsojot skropstas, liekot vaigu sārtumu un izvēloties lūpukrāsu, nekad nesaki viņai, ka viņa lieliski izskatās grima dēļ! Tev jānovērtē sievietes patiesais skaistums, kuru viņa tikai izcēlusi ar meikapa palīdzību.

“Sievietei tu esi pārāk amizanta”
Šādu paziņojumu var uztvert kā apvainojošu un rupju. Kad tu saki kaut ko tādu, tu vienkārši izrādi, ka sievietes ir sliktākas nekā vīrieši vai ka viņas nespēj būt lieliskas vienkāršās lietās. Labāk tādus salīdzinājumus neizdarīt. Ja patiesi vēlies pateikt līdzīgu komplimentu savai draudzenei, vienkārši saki: “Man patīk, ka tu esi jautra”. Un viss būs lieliski!

“Tu esi tīk mīlīga”
Lai arī tas varētu izklausīties dīvaini, šo komplimentu sievietes var uztver negatīvi. Sievietes tos var iztulkot kā “muļķīga un bērnišķīga”. Viņa var iztēloties, ka tu pret viņu izturies kā pret bērnu, šaubies par viņas zināšanām un prātu. Ja vēlies izvairīties no pārpratumiem, labāk formulē to citādi.

“Tu esi tikpat superīga kā mani kolēģi”
Un atkal situācija, kurā labi vārdi var likt sievietei justies slikti. Kā jau teicām, sievietēm patīk un ir nepieciešams justies vienīgajām un neatkārtojamām. Tāpēc nesaki viņai, ka viņa līdzinās taviem kolēģiem, jo viņa grib būt tava mīļotā sieviete, nevis “čoms”!

“Tev biežāk jāsmaida”
Pat ja vēlies pateikt, ka tev patīk viņas smaids, nākamreiz vienkārši saki: “Tev ir tik skaists smaids.” Pretējā gadījumā viņa to interpretēs citādi! Viņasprāt, tu uzskati viņu par bēdīgu vai drūmu. Tāpat viņa var iedomāties, ka tu tādējādi mēģini uzlabot viņas noskaņojumu, lai gan viņa nepavisam nav nomākta. Atceries, ka vienkārši vārdi vienmēr ir vislabākie!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu