Reklāma

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas 23.marta naktī aizturēja divus vīriešus aizdomās par 1925.gadā dzimuša vīrieša un 1936.gadā dzimušas sievietes dubultslepkavību Talsu novadā.

Šodien tiesa abiem aizdomās turētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu, informē Valsts policijā.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās, lai skaidrotu precīzus notikušā apstākļus.

Piektdienas pašā vakarā, ap pulksten 22.00, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī tika saņemts izsaukums uz kādu spēļu zāli Talsu novadā, kur bija izcēlušās nekārtības – Valsts policijai ziņoja par kādu personu, kura izklaides vietā veic huligāniskas darbības.

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, Valsts policija aizturēja 1962.gadā dzimušu vīrieti stiprā alkohola reibumā un viņu nogādāja policijas iecirknī.

Personu ievietojot īslaicīgās aizturēšanas telpā, likumsargi pamanīja uz aizturētā vīrieša apģērba asins traipus, par kuriem iztaujājot, vīrietis pastāstīja, ka ir piedalījies slepkavībā kādā privātmājā Talsu novadā.

Reaģējot uz informāciju, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas nekavējoties izbrauca uz vīrieša norādīto adresi un tajā konstatēja divu personu mirstīgās atliekas – 1925.gadā dzimuša vīrieša un 1936.gadā dzimušas sievietes ķermeņus ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Vienlaikus, turpinot iepriekš aizturētā vīrieša pratināšanu, tika noskaidrota otra iesaistītā persona – kāds 1991.gadā dzimis vīrietis, kurš tika aizturēts tās pašas dienas naktī ap pulksten 01.20.

Turpinot skaidrot notikušā apstākļus, aizturētie vīrieši norādīja, ka abi piektdien kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienus, taču pēcāk pietrūkusi nauda, tāpēc abi devušies uz tuvumā esošo privātmāju nolūkā to iegūt.

Par notikušo ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 118.panta otrā punkta par slepkavību sevišķi pastiprinošos apstākļos, ja noslepkavotas divas personas.

Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās un tās laikā tiks skaidroti precīzi notikušā apstākļi.

Jāatzīmē, ka šodien abām aizdomās turētajām personām tiesa piesprieda drošības līdzekli – apcietinājumu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu