Foto - Jānis Zariņš, TV3 ziņas
Reklāma

Leģendārais restorāns “Sēnīte” Siguldas šosejas malā ir tuvu atdzimšanai. Maizes un konditorejas izstrādājumu ražotāja “Liepkalni” saimnieks Dagnis Čākurs plāno šeit uzsākt uzņēmējdarbību, un šobrīd jau izstrādātas attīstības vīzijas pamestajai vietai.

Restorāns ”Sēnīte” Vidzemes šosejas malā tika uzbūvēts pagājušā gadsimta vidū. Ēku komplekss, dēvēts par 60. gadu arhitektūras šedevru, gadu laikā bija kļuvis par leģendu, taču līdz ar atmodu, “Sēnīte” darbu pārtrauca. Kafejnīca un veikals gan te darbojās vēl līdz 90. gadu beigām, bet nu jau vairākus gadu desmitus viss ir pamests. Tukšās padomju laika ēkas saimnieki nedrīkst nojaukt, jo ”Sēnīte” iekļauta aizsargājamo valsts kultūras pieminekļu sarakstā.

Ikdienā, braucot garām šai vietai, daudzi gremdējas nostalģiskās atmiņās, bet uzņēmējs Dagnis Čākurs izlolojis ideju par šīs vietas atdzimšanu. Apskatot ”Sēnītes” īpašumu, viņam radās ideja par publiskas akciju sabiedrības dibināšanu, kurā ikviens varētu iegādāties akcijas, tādējādi kļūstot par vienu no ”Sēnītes” īpašniekiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu