Foto - Pixabay.com
Reklāma

Likmju veikšana sporta totalizatoros kļuvusi arvien populārāka visā pasaulē, un futbols ir viens no iecienītākajiem sporta veidiem, kuru izvēlas likmju veicēji. Lai pieredze, spēlējot totalizatoru, nebūtu negatīva, vēlams ņemt vērā dažus ieteikumus, kas var lieti noderēt jaunajiem spēlētājiem.

Izvēlies komandu vai līgu, kuru pārzini

Veicot likmes bez priekšzināšanām, cilvēks paļaujas tikai un vienīgi uz veiksmi un tādā gadījumā izredzes precīzi prognozēt notikumus sarūk. Savukārt, ja cilvēkam ir priekšzināšanas un informācija, piemēram, par kādu konkrētu komandu, tās taktiskajām īpatnībām, sastāvu, spēlētājiem un citām niansēm, izredzes uzvarēt viennozīmīgi palielinās. 

Veic totalizatoru vietņu izpēti

Allaž izvērtē visas pieejamās vietnes, jo totalizatori Latvijā piedāvā dažādus jauno klientu bonusus. Visizdevīgāk ir izveidot kontus vairākās totalizatoru vietnēs, jo tad ir iespējams izvērtēt, kurā tiek piedāvāti izdevīgākie koeficienti. Atrodi labāko piedāvājumu un sāc spēlēt!

Izvērtē visas likmju opcijas

Zināšanas par konkrētu līgu vai komandu likmju veicējam sniedz priekšrocības, tomēr ar to vēl nepietiek, lai izcīnītu lielas uzvaras. Nepieciešams izvērtēt kādas likmju opcijas totalizatoru vietnes piedāvā. Skaidrs, ka prognozēt uzvarētāju un zaudētāju ir populārākā opcija, kā veikt likmes, taču ir vērts izpētīt, kas vēl tiek piedāvāts, piemēram:

  • Komanda, kura uzvarēs konkrētā puslaikā
  • Kopējais vārtu guvumu, stūra sitienu, dzelteno kartīšu vai 11 metru sitienu skaits
  • Pirmais vārtu guvējs
  • Precīzs rezultāts
  • Uzvaras starpība
  • Laika intervāli, kādos tiks gūti vārti

Koncentrējies uz mazām uzvarām

Reklāma

Allaž tiek runāts par to, kā cilvēki iegūst lielus laimestus totalizatorā vai arī koncentrējas uz to, lai vienā piegājienā tiktu pie liela ieguvuma, taču ir jāmācās novērtēt mazās uzvaras, kuras dienas beigās var tevi glābt. Ir viegli vienā piegājienā zaudēt lielu naudas summu, taču gudrāk ir to sadalīt mazākās daļās, tādējādi uzlabojot savas izredzes un lēnām palielinot savu uzvaru bilanci. Jebkura maza uzvara spēlē tev par labu!

Tērē tik daudz naudas, cik vari atļauties zaudēt

Šis ir pats svarīgākais likums, veicot likmes. Atceries, ka totalizators primāri ir izklaides, nevis naudas pelnīšanas rīks, tāpēc izvēlies tajā tērēt tik lielu summu, cik tev nebūs žēl zaudēt. Neveic riskantas likmes un neliec galdā naudas summas, kuras zaudējot, vari būtiski iedragāt savu finansiālo situāciju. 

Neseko tam, ko saka tava sirds

Uzticēties savai intuīcijai ir veiksmes spēle, un sporta totalizators ir vieta, kur nepieciešama analītiska pieeja. Liekot likmes uz savu iecienītāko komandu tikai tāpēc, ka esi tās līdzjutējs, var nebūt laba doma. Allaž apskati un izanalizē, vai tiešām ir tā vērts likt naudu uz komandu, kura tev tikai “šķiet, ka varētu uzvarēt” un par kuru neesi veicis pienācīgu izpēti. 

Kopsavilkums

Ne vienmēr viss notiks, kā tu vēlies. Spēlējot totalizatoru pienāks brīdis, kad piedzīvosi zaudējumus un šādās situācijās nonāk visi – arī pieredzējušākie likmju veicēji. Cerams, ka augstāk minētie padomi tev palīdzēs būt veiksmīgam likmju pasaulē.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu