Kadrs no video
Reklāma

Gājēju pārēja, kas atrodas starp Ulbroku un Vālodzes ciematu, palīdz iedzīvotājiem šķērsot brauktuvi, lai tiktu līdz autobusa pieturai vai vietējam veikalam.

Pāreja ierīkota salīdzinoši nesen – pirms četriem gadiem. Par šo laiku vietējie ciemata iedzīvotāji sapratuši, ka šo gājēju ceļu nevar saukt par drošu.

Cilvēku atmiņās ir vairāki nelieli incidenti un vismaz divas smagas autoavārijas, kurās sabraukti gājēji ar letālām sekām.

Reklāma

Pēdējais negadījums noticis nesen, kad agrā ceturtdienas rītā kāds “Audi” spēkrata saturētājs nav spējis savaldīt savu transportlīdzekli un uztriecies kādai sievietei.

Vietēja iedzīvotāja Jekaterina stāsta: “Man piezvanīja medmāsa, kura strādā skolā. Viņa teica, ka redzēja, kas notika. Sanāk tā – medmāsa gājusi tai sievietei nopakaļ, bet tā sieviete pa priekšu. Sieviete sākusi šķērsot ceļu, bet medmāsa pagāja uz šo pusi, viņa šeit parasti teikas ar savu kolēģi. Un tad viņa ieraudzīja, ka notriec cilvēku.”

Aculiecinieku uzņemtajā video ir redzamas avārijas smagās sekas. Uzreiz pēc trieciena sieviete burtiski lidojusi vairākus metrus līdz atsitusies pret zemi un palikusi guļam. Pie cietušās piesteigušies vairāki liecinieki, kuri tobrīd atradušies pārsimts metru attālumā, gaidot sabiedrisko transportu. Cilvēki mēģinājuši sniegt kundzei pirmo palīdzību. Pēc dažām minūtēm atbraukusī mediķu brigāde cietušo uzlikta uz nestuvēm, ievietoja operatīvajā transportā un aizveda uz tuvāko slimnīcu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu