Kadrs no video
Reklāma

“Man ir pamats uzskatīt, ka viens no organizatoriskajiem centriem, lai torpedētu manu iespēju kļūt par Ministru prezidentu, ir advokāts Romualds Vonsovičs,” komentējot viņa izslēgšanu no advokatūras, RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu top 5” pauda premjera amata kandidāts Aldis Gobzems (KPV LV).

Gobzems uzskata, ka šo lēmumu ietekmēja Vonsoviča ļoti labās attiecības ar Advokātu padomes priekšsēdētāja vietnieci Gunu Kaminsku, kura pārstāv nogalinātā maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus ģimenes intereses kriminālprocesā un arī advokāta ģimenes draugs Ivars Grunte, kas ir Advokātu padomes loceklis un bija viens no Bunkus biznesa partneriem.

“Ņemot vērā, ka es par Bunkus esmu izteicies ne tikai to, ka, manuprāt, viņš ir bijis bandīts, bet es arī esmu izteicies, ka mani klienti ir cietuši saistībā ar Bunkus ģimenes darbībām Valsts ieņēmumu dienestā un tamlīdzīgi. Ir pilnīgi skaidrs, ja es nonākšu pie varas, tad šie jautājumi varētu tikt izskatīti un varētu skart zvērinātu advokāta Romualda Vonsoviča intereses tajā skaitā,” noteica Gobzems.

Pazīstot Romualdu Vonsoviču personīgi un zinot viņa darba metodes, kuras ir bijušas ļoti aktīvas pret vairākiem Latvijas politiķiem vēsturiski – to es esmu redzējis savām acīm, strādājot tajā birojā. Vienlaikus advokāts Vonsovičs vienmēr ir vēlējies palikt ēnā, it kā viņa nekur nebūtu, tāpēc man ir pamats uzskatīt, ka viņš ir viens no torpedēšanas centriem,” rezumēja Gobzems.

Reklāma

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu