Foto - Rigas Pašvaldības policija
Reklāma

Trešdien, 10. oktobrī, pulksten 14.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu Imantas izglītības iestādes audzēkni, kurš atnācis uz skolu ar ieroci. Uz norādīto mācību iestādi nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa.

Likumsargi pie skolas ieejas sastapa policisti, kas ikdienā pie mācību iestādes nodrošina sabiedrisko kārtību. Kopīgi apsekota izglītības iestāde un atrasts aprakstam atbilstošs puisis. 17 gadus vecais jaunietis parādīja, ka viņam pie sāniem piestiprināta ieroča maksts, kurā atradās Airsoft ierocis.

Puisis pavadīts līdz policijas operatīvajam transportlīdzeklim. Jaunietis kategoriski noliedza liecinieku sniegtās liecības par to, ka viņš izglītības iestādē esot ieroci izņēmis no maksts, rādījis citiem audzēkņiem un vairākas reizes pārvilcis ieroča aizbīdni. Tāpat viņš apgalvoja, ka pēc skolas plānots treniņš ar ieroci, tāpēc to laika taupības nolūkos paņēmis uz skolu.

Turpmāko procesuālo darbību veikšanai uz notikuma vietu izsaukti Valsts policijas darbinieki, kuri izņēma ieroci un vērtēs jaunieša atbildību.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu