Reklāma

Vakar, 30. augustā, IKEA atklāja pirmo veikalu Latvijā. Pirmajā dienā to apmeklēja gandrīz 20 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Populārākie pirkumi bija, piemēram, trauki, gultasveļa un skolēnu mēbeles. Iecienītākie ēdieni – gaļas bumbiņas un IKEA hotdogi.

“Esam šeit, lai radītu labāku ikdienas dzīvi daudziem Latvijas iedzīvotājiem, vēlējos pateikties mūsu pirmajiem pircējiem par brīnišķīgu pirmo dienu Latvijā. Mums bija gandrīz 20 tūkstoši apmeklētāju; šis skaits ievērojami pārsniedza gaidīto,” par pirmo IKEA veikala darbības dienu pastāsta veikala vadītāja Inga Filipova.

I. Filipova norāda, ka populārākie pirkumi bijuši trauki, gultas veļa un skolēnu mēbeles, piemēram, rakstāmgaldi un krēsli. Pircēji iegādājās arī gultas un izvelkamos dīvānus.

Vakar apmeklētāju lielākā daļa iegriezās arī IKEA restorānā. Iecienītākā izvēle bija slavenie IKEA hotdogi un Zviedrijas tradicionālās gaļas bumbiņas.

Reklāma

“Vakar Latvijas iedzīvotāji pirmo reizi apmeklēja ne tikai veikalu, bet arī IKEA restorānu. Pirmajā dienā pārdevām 19 tūkstošus Zviedrijas tradicionālo gaļas bumbiņu, kā arī aptuveni 3000 hotdogu, ko IKEA piedāvā par 0,30 eiro. No vietējās virtuves ēdieniem apmeklētāji izvēlējās auksto zupu un ribiņas – kopumā pārdevām 1000 porcijas,” norāda I. Filipova.

Veikala vadītāja piebilst, ka, sākot no šodienas, IKEA restorānā ir pieejams īpašs brokastu piedāvājums.

“Tiem IKEA restorāna apmeklētājiem, kam patīk rīta stundas un kas veikalā ierodas no 9.30 līdz 11.00, varēsim piedāvāt brokastu plati par 1 eiro ar svaigi ceptu kruasānu, olu, sieru, šķiņķi un kafiju, turklāt bez maksas varēs dabūt otru krūzi kafijas,” komentēja IKEA Latvija veikala vadītāja.

IKEA Rīga veikala platība ir 34 500 kvadrātmetru. Šeit apmeklētāji var iegādāties vairāk nekā 8000 preču mājokļa labiekārtošanai, no kurām gandrīz 3000 preču maksā mazāk nekā 10 eiro. IKEA veikals arī piedāvā restorānu ar 450 sēdvietām, IKEA Bistro, kas populārs ar hotdogiem un saldējumu par 0,30 eiro, kā arī Zviedrijas pārtikas preču veikalu, kur apmeklētāji var iegādāties tradicionālus zviedru virtuves ēdienus, piemēram, gaļas bumbiņas, lasi, kanēļmaizītes.

IKEA Rīgas veikals atrodas pie Rīgas robežas (Biķeru ielā 2, Dreiliņos, Stopiņu novadā) Juglas un Biķernieku ielas krustojumā un 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Veikala darba laiks: plkst. 10.00 – 21.00, restorāna darba laiks: plkst. 9.30 – 20.30.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu