Kadrs no video
Reklāma

Aktīvākie Daugavgrīvas un Bolderājas iedzīvotāji jau piecus gadus regulāri vēršas Rīgas domē, lai saprastu, kad pašvaldība sāks rīkoties un uzlabos ceļu satiksmes drošību, nevis tikai bārstīs tukšus solījumus.

Līdz šim viņi gan tā arī nav uzklausīti, un pašvaldība joprojām ignorē bīstamos apstākļus uz Daugavgrīvas šosejas, kur vēl februārī frontāli sadūrās ”Volkswagen” markas automašīna ar 3. maršruta autobusu. Šajā ceļu satiksmes negadījumā dzīvību zaudēja divi cilvēki, kuri brauca ar ”Volkswagen” automašīnu. Slimnīcā nogādāja arī vairākus autobusa pasažierus.

Saskaņā ar Valsts policijas sniegto informāciju šogad uz Daugavgrīvas šosejas dzīvību zaudējuši jau trīs iedzīvotāji. Pēdējo piecu gadu laikā no dzīves šeit atvadījušies pieci iedzīvotāji. ”Tās avārijas, kas tur notiek, ir ar sekām. Tās nav tādas vieglas, kad sabuktē mašīnu, bet ir diezgan nopietnas,” raidījumam atklāj Valsts policijas pārstāvis Ansis Pumpurs.

Reklāma

Pie “Bez Tabu” vērsušies Daugavgrīvas un Bolderājas iedzīvotāji, kuriem katru dienu jāmēro ceļš pa iepriekšminēto šoseju. Viņi norūpējušies par savu drošību, jo teju katru dienu, pa to braucot, spiesti noraudzīties uz bīstamām situācijām.

Pēteris Bolderājā dzīvo 30 gadus. Viņš apliecina, ka šo daudzo gadu laikā nekādas būtiskas izmaiņas Daugavgrīvas šosejā nav veiktas.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu